Nowitzki jautriai baigė karjerą, Dončičius jam „padovanojo“ trigubą dublį

2019 metų balandžio 10-oji tapo paskutine vokiečio Dirko Nowitzkio profesionalia diena krepšinio pasaulyje. Apie tai pats veteranas jautriai pranešė po pergalingų Dalaso „Mavericks“ rungtynių.

Dalaso arenoje vykusioje pagerbimo ceremonijoje su D. Nowitzkiu „atisveikinti“ atvyko tokios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legendos, kaip Larry Birdas, Charlesas Barkley, Scottie Pippenas, Shawnas Kempas ir pirmasis vokietis NBA, Detlefas Schremfas.

„Kaip jau galite įtarti, tai mano paskutinės namų rungtynės“, – gausiai susirinkusiai publikai pareiškė Nowitzki. Netrukus žiūrovai ėmė skanduoti „dar vienus metus“, tačiau kurį laiką patylėjęs krepšininkas vis tik tęsė savo pranešimą.

NBA legenda L. Birdas neslėpė susižavėjimo savo bičiuliu. Buvęs krepšininkas atviravo, kad D. Nowitzki visą NBA keitė iš esmės.

„Tu šią lygą padarei geresnę. Tai – milžinišksa pasiekimas“, – trumpai kalbėjo L. Birdas.

Paskutines karjeros rungtynes vokietis prisimins ilgai.

„Mavericks“ nesunkiai 120:109 nugalėjo Fyikso „Suns“, o pats Dirkas per aikštelėje praleistas 33 minutes pelnė 30 taškų ir pasiekė šio sezono savo rezultatyvumo rekordą.

Tiesa, dar įspūdingesnį pasirodymą surengė slovėnas Luka Dončičius. Jaunuolis surinko trigubą dublį – pelnė 21 tašką, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Kartu D. Nowitzkis gausiai susirinkusiems gerbėjams pažadėjo, kad iš Dalaso niekur išvykti neketina. Vokietis prisiminė savo gimtinę, tačiau užtikrino, kad tikru teksasiečiu jis tapo dar prieš 20 metų.

Šiame mieste jis liks gyventi su savo žmona ir vaikais.

Nowitzki su „Mavericks“ 2011 metais tapo NBA čempionu, o 2007 metais buvo išrinktas naudingiausiu lygos krepšiinku.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...