Neužtruko: bilietai į „Žalgirio“ rungtynes ketvirtfinalyje išgraibstyti vos per tris valandas

Kauno „Žalgirio“ sirgaliai įspūdingai atsidėkojo savo mylimai komandai už stebuklingą patekimą į Eurolygos ketvirtfinalį.

Aistruoliai antradienio popietę vos per tris valandas išpirko visus 9 tūkst. į prekybą paleistų trečiųjų atkrintamųjų serijos rungtynių prieš Stambulo „Fenerbahče“ bilietus.

Bilietus buvo galima įsigyti dar vakar, kai jais pradėta prekiauti vidurdienį. Vis tik tuomet neatlaikė bilietų pardavimo sistema, kurią patvarkius, šiandien buvo pasiruošta „antrajam dubliui“. Prekyba buvo atnaujinta lygiai 12 val., o kiek po 15 val. bilietų jau nebebuvo likę.

Tiesa, nespėję gauti vietos ketvirtfinalio rungtynėse neturėtų nusiminti – jie dar gali gauti šansą patekti į trečiąsias serijos rungtynes. 6 tūkst. bilietų yra rezervuoti abonementų turėtojams, kurie gali juos įsigyti iki penktadienio ryto. Tos vietos, kurių abonementų turėtojai įsigyti nesuskubs, jau penktadienį bus paleistos į bendrą prekybą.

Bilietai į rungtynes su „Fenerbahče“ klubu kainavo nuo 19 iki 80 eurų. Kiek brangesnės buvo tik kėdės ložėse arba prie pat aikštės – jas buvo galima rezervuoti už atitinkamai 100 ir 200 eurų.

Trečiosios ketvirtfinalio serijos rungtynės Kaune vyks balandžio 23-ąją. Prieš tai „Žalgiris“ ir „Fenerbahče“ dar sužais su mačus Stambule, o jeigu serija užsitęstų ir jai prireiktų ketvirtojo mačo, jis vėl būtų žaidžiamas laikinojoje sostinėje – papildomas mačas Kaune vyktų balandžio 25-ąją.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...