Netrukus gimdysianti Žemaitė seka Stasiulytės pavyzdžiu: darys tą patį

„TV pagalbos“ vedėja Gerda Žemaitė ruošiasi vienam svarbiausių jos gyvenimo įvykių – antrojo vaikelio gimimui. Po pirmojo gimdymo jau praėjo 15 metų, todėl žinoma moteris neslepia jaudulio – viską išgyvena tarsi pirmą kartą. TV3 gyvenimo būdo laidai „Pasaulis pagal moteris“ ji atskleidė, kad šįsyk gimdys kitaip – pasitelkusi dulos pagalbą.

Gerda neslepia, kad jos įkvėpėja šiuo klausimu tapo aktorė Ineta Stasiulytė. „Skaičiau kažkur Inetos interviu ar socialiniame tinkle pasidalinta naujiena ir aš pastrigau ties žodžiu „dula“.

Galvojau kas tai yra…gal kažkokia pribuvėja, bet tada pradėjau domėtis ir sužinojau labai daug fainų dalykų, kad tai yra ne moteris pribuvėja, tačiau tai yra moteris palydovė gimdyme“, – pasakojo G. Žemaitė.

Dula gimdyme moteriai padeda psichologiškai, daro masažus palengvinančius sarėmių skausmus. „Susiradau dulą Kaune, kuri pati natūraliai yra pagimdžiusi penkis vaikelius. Man tikrai bus lengviau…

Tačiau vyras, kad bus šalia, tai yra faktas. Bet aš galvoju, kad kita moteris gali padėti labiau psichologiškai ir visaip kaip kitaip. Aš kažkaip įsivaizduoju, kad pats Andrius bus pasimetęs labai ir man daugiau reikės galvoti kaip jis jaučiasi, todėl norisi turėti tokį žmogų šalia“, – artėjančio gimdymo su nekantrumu laukia viena žmonių mėgstamiausių televizijos vedėjų.

Ji taip pat atskleidė, kad kūdikio atėjimui ruošiasi ypač nuosekliai. „Bus berniukas, todėl jau turime paruošę jam melsvą kambarį: norėjau, kad viskuo būtų pasirūpinta iki ateinant gyvybei. Juk tada svarbiausia galvoti tik apie tai! Dabar belieka tik dulkes nuo lentynų pavalyti“, – pasakodama apie laukimo niuansus šypsosi Gerda.

Visą pokalbį žiūrėkite:

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...