Nesuvokiamas kauniečio elgesys: norėdamas nutildyti žiauriai sumušė kūdikį

Vos keturių mėnesių savo kūdikį sumušęs narkomanas kaunietis sės į teisiamųjų suolą. Narpliojant nusikaltimą paaiškėjo, kad mažylis tebuvo tas, ant kurio vyras išliejo susikaupusį įtūžį. Kūdikį vyras spardė ir mušė tol, kol šiam trūko kaukolė. Bylos tyrėjai nepatikėjo kauniečio versija, kad vaiką jis daužė nesusivokdamas.

Vilijampolės bendrabutyje 24-erių metų vyriškio pykčio protrūkis vos nesibaigė tragedija. Apsvaigęs nuo alkoholio ir narkotikų kaunietis taip daužė savo vaiką, kad jam trūko kaukolė. Į Kauno klinikas kūdikis atvežtas labai sunkios būklės, vaikas vos nemirė. Prokurorė įsitikinusi: vos žudiku netapusį kaunietį būtina įkalinti.

Nustatyta, kad kūdikis buvo sužalotas būtent galima sakyti savo artimųjų, savo šeimos namuose, būtent neblaiviam tėčiui grįžus naktį ir kilus tam tikram konfliktui. Kaltinamasis buvo apsvaigęs tiek nuo alkoholio, tiek nuo narkotinių medžiagų.

Viskas įvyko po išgertuvių naktiniame bare: į jį vyriškis išėjo su žmona, vaiko motina. Tris vaikus ji paliko prižiūrėti savo motinai. Muštynės įvyko dar bare – ten kažkas moteriai sulaužė nosį. Moteris išvežta į ligoninę. O štai namo pargrįžęs vyriškis savo įtūžį išliejo ant kūdikio. Jis greičiausiai pravirko, kai vyriškis pakėlė triukšmą, trankydamas mažylį jis norėjo, kad vaikas užsičiauptų.

„Kaltinamasis iš dalies pripažįsta savo kaltę, jis pripažįsta smurtavęs vaiko atžvilgiu, tačiau tam tikrais aplinkybes jis neigia, neigia, kad tai buvo tyčiniai veiksmai. Tačiau mes turime ekspertų išvadas, kurios yra šiek tiek kitokios, nei kaltinimo parodymai“, – sako prokurorė Auksė Lipkevičienė.

Prokurorų duomenimis, vyras tyčia smurtavo prieš kūdikį – jį spardė ir daužė kumščiais į įvairias kūno vietas. Įtariamajam pateikti kaltinimai vaiko sunkiu sveikatos sutrikdymu. Po tragedija vos nesibaigusio įvykio iš šeimos buvo paimti ir kiti du vaikai.

„Geriausiai apibūdina tai, kad šis asmuo yra teistas jau 12 kartų – geresnės charakteristikos tikriausiai ir nereikia“, – sako prokurorė A. Lipkevičienė.

Jau 12-a kartų anksčiau teistas vyras gali už grotų patupdytas net 12-ai metų.

Daugiau – TV3 reportaže:

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...