Nešiokitės šiuos daiktus kišenėse: pritrauks didžiulę sėkmę

Pinigai – ne vienintelis dalykas, kurį žmonės mėgsta nešiotis kišenėse. Svarbu suprasti, kad kišenių turinys gali atnešti laukiamą sėkmę ir gyvenimo pilnatvę, rašoma boldsky.com

Kišenės iš tiesų yra labai svarbus dalykas, kadangi jose laikome pinigus ir kitus vertingus daiktus, kurių mums labiausiai reikia.

Pinigai

Pasak senos tradicijos, pinigų nešiojimasis su savimi pritraukia sėkmę. Jei kišenėje turite pinigų, tai greičiausiai atneš jums turto ir sėkmės. Sėkmę piniginiuose reikaluose neša pinigų nešiojimasis kišenėje, kad ir kur beeitumėte.

Gvazdikėliai

Gvazdikėliai neša meilę ir sustiprina seksualinius pojūčius. Kita vertus, jie taip pat suteikia apsaugą sugeria neigiamą energiją ir neša sėkmę.

Sėkmė – tai paslaptingas dalykas, veikiantis keisčiausiais būdais, kurie dažnai nepaaiškinami. Tikima, kad kišenėje nešiodamiesi keturlapį gvazdikėlį pritrauksite laimę ir pasisekimą. Sėkmė lydės visur, kad ir ko besiimtumėte.

Aguonos

Aguonos tradiciškai naudojamos mėsai ir kepiniams skaninti, bet ar žinojote, kad jos taip pat neša laimę? Aguonos padeda pritraukti pinigus ir sveikatą – tikima, kad keletas aguonų sėklyčių kišenėje neša laimę ir gyvenimo pilnatvę.

Baltas ovalo formos akmenėlis

Tikima, kad jei kišenėje nešiojatės baltą ovalo formos akmenėlį, jūsų gyvenime bus daugiau teigiamos energijos ir būsite laimingesni. Baltas akmuo gali apsaugoti jo nešiotoją nuo neigiamos energijos ir pritraukti sėkmę.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...