Neįtikėtina „kietuolė“: karališkosios šeimos auklės atlyginimas siekia protu nesuvokiamą sumą

Pastaruoju metu karališkoji šeima nesiliauja stebinusi. Visai neseniai princo Williamo žmona Kate pagimdė trečiąją atžalą, ir nors šeima atrodo tiesiog tobula, visi žino – ši šeima sulaukia daug pagalbos.

Viena iš neeilinių moterų, kuri prisideda prie karališkosios šeimos gerovė – yra Maria Teresa Turrion Borrallo. Tai – žaviųjų princo Williamo ir K. Middleton vaikų auklė.

Moteris aukle dirba nuolatos, o jos išsilavinimas verčia išsižioti. Maria Teresa yra baigusi vieną išskirtiniausių auklių mokyklų visame pasaulyje.

Tiesa, iš pradžių K. Middleton ir princas Williamas tikino, kad auklės jiems nė nereikia. Vietoje to, pora naudojosi karalienės kambarinių pagalba, vėliau pasamdė buvusią paties princo auklę, kuriai šiuo metu – 72 metai. Galiausiai pora rado Marią Teresą – 40-metę ispanę, turinčią daugiametę patirtį būnant aukle.

Auklė gyvena kartu su karališkąja šeima. Tai reiškia, kad ji sukasi ir tarp princo Harry bei jo mylimosios Meghan Markle.

Taip pat ji keliauja visur su K. Middleton, princu Williamu ir jų vaikais.

Įdomus faktas, kad „kietoji“ auklė netgi mokėsi specialių savigynos mokslų, sužinojo, kaip apsisaugoti nuo teroristų, o taip pat ir lavino savo vairavimo įgūdžius. Maria Teresa sužinojo kaip vairuoti saugiai.

Auklė karališkosios šeimos atžalas moko ir kalbų – princas George ir princesė Charlotte ėmė mokytis kalbėti ispaniškai. O mažasis princas ispaniškai skaičiuoti išmoko dar iki mokyklos!

Įdomu tai, kad kartais Maria Teresa pasirodo su specialia auklių mokyklos uniforma – pavyzdžiui, ji ją rinkosi vietoje puošnios suknelės per Pippos Middleton vestuves.

Specialioje mokykloje auklės yra mokomos ir paprastumo – joms liepiama kuo mažiau dažytis, o plaukus – būtinai susirišti.

Maria Teresa – išties labai laiminga moteris. Pasirodo, kad ji uždirba beveik 100 tūkst. dolerių per metus.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...