Neištikimybės nuo žmonos neslepiantis vyras: ji į darbą, aš į trasą

Laidos „TV Pagalba“ studijoje vyras atskleis žmonai slapčiausią tiesą apie save. Justinas turi dvyliką vaikų ir negali būti ištikimas tik vienai moteriai. Savo neištikimybės neslepiantis vyras šokiravo televizijos žiūrovus.

„Esu pastoviai neištikimas žmonai. Su pirma žmonau buvau neištikimas ir antrai esu neištikimas. Aš neturiu, ko slėpti, koks jau esu, toks. Dabar, kur turiu žmoną, man užtekdavo jos, bet po vestuvių viskas, pradėjo ragus rodyti. Ji į darbą, o aš į trasą pas mergų“, – dabartinį savo gyvenimo periodą apibūdino donžuanas

Justinas sako, kad ant rankos ir kojos pirštų nesuskaičiuotų, kiek yra gyvenime turėjęs moterų, o tam prireiktų net skaičiavimo mašinėlės.

„Taip gyventi man patinka, aš pareinu pas žmoną kaip pas svetimą atsišviežinęs su kitomis“, – savo gyvenimo filosofiją laidoje dėstys daugiavaikis tėvas.

Justino žmona Lina neslepia, kad labai jį myli ir jau yra atleidusi savo vyrui daug ką. Ji ne tik kad išlaiko Justiną, tačiau ir kenčia jo silpnybę moterims.

„Jis praktiškai mane parsivežė į savo šeimą, pas savo draugę. Mes gyvenome visi trys, ji pastojo, susilaukė dvynukų su juo, tada jie susituokė. Manęs tai netenkino, bet jis manęs nepaleido“, – sunkiai suvokiamą istoriją papasakos Lina.

Vienintelis moters noras dabar, kad vieną dieną Justinas ateitų į protą ir suvoktų, kaip Lina dėl jo stengiasi ir jį myli.

Ar moteris pajėgs ištverti žinią, jog vyras niekada nepasikeis ir net neketina keistis? Ir kokį sprendimą ji priims?

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...