Naujos detalės: yra duomenų, kad sumuštai jurbarkiškei buvo grasinama

Klaipėdos apygardos prokuratūra penktadienį pranešė, jog kreipėsi į teismą dėl namų arešto ir intensyvios priežiūros skyrimo įtariamajam pasikėsinimu išžaginti nepilnametę.

„Tyrimo eigoje atliekant proceso veiksmus buvo gauta pagrįstų duomenų, jog nukentėjusiajai buvo grasinta, reikalaujant tylėti. Įvertinus surinktus duomenis šiandien kreiptasi į ikiteisminio tyrimo teisėją dėl papildomų kardomųjų priemonių – namų arešto ir intensyvios priežiūros skyrimo įtariamajam, siekiant atimti bet kokias galimybes jam prisiartinti prie nukentėjusiosios ar liudytojų“, – rašoma pranešime.

Ikiteisminis tyrimas dėl nepilnametės sužalojimo ir galimo pasikėsinimo išžaginti Jurbarko rajone gegužės 26 dieną pradėtas Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate.

Pagalbos prašę merginos iš Jurbarko artimieji socialiniame tinkle skelbė, jog nusikaltimas įvykdytas klasės vakarėlio metu, o dešimtokė buvo sunkiai sužalota: jai pažeista trachėja, traumuotas kaklas, sulaužytas žandikaulis bei išmušti dantys.

Įtarimai dėl pasikėsinimo išžaginti buvo pareikšti 2001 metais gimusiam nepilnamečiui Jurbarko moksleiviui. Jis buvo neblaivus – po nusikaltimo jam nustatytas 1,12 promilės girtumas.

Portalas tv3.lt skelbė, jog įtariamojo motina priklausė Darbo partijai bei buvo jos tarybos narė, tačiau savo narystę partijoje sustabdė.

Vaikinas buvo sulaikytas, o vėliau paleistas iš laikinojo sulaikymo paskyrus kelias kardomąsias priemones.

Pasak prokuratūros, šiuo metu tyrime renkami visi reikalingi duomenys, kad nusikaltimas būtų ištirtas kuo objektyviau ir greičiau.

Teisėsauga prašo turinčius duomenų apie bet kokį mėginimą daryti įtaką nukentėjusiosios ar liudytojų valiai dėl parodymų procese informuoti apie tai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariatą, Klaipėdos apygardos prokuratūrą arba skambinti pagalbos telefonu 112.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...