Motina 3-metę paskandino namų vonioje: priežastis nesuvokiama

Claire Colebourn iš Hempšyro Didžiojoje Britanijoje kūkčiojo teisiamųjų suole, prokurorui dėstant, kaip ją apėmė paranoja, kad jo kompanijos direktoriumi dirbantis vyras jai neištikimas.

Teisme buvo atskleista, kad mama vonioje paskandino savo trimetę dukrą.

Claire Colebourn kūkčiojo Vinčesterio karališkojo teismo teisiamųjų suole, prokurorui dėstant prisiekusiesiems, kaip ją apėmė paranoja, kad jos vyras Michaelas, kompanijos direktorius, yra jai neištikimas su kolege.

Moteris kaltinama mergaitės nužudymu namuose, 2017 metų spalio 19 dieną. 36-erių metų moteris neigia visus kaltinimus nužudymu.

Teismas dėl žmogžudystės turėjo prasidėti trečiadienį, bet buvo atidėtas dėl pasitarimų. Posėdis buvo pradėtas ketvirtadienį, kai prisiekė prisiekusieji ir buvo išdėstytos įžanginės išvados.

Teismas vis dar tęsiasi. Prisimindamas dukrą po jos mirties, mergaitės tėvas sakė: „Šeimą ir draugus sukrėtė ši tragiška netektis.

Bethan į daugelio žmonių gyvenimą atnešė tiek daug džiaugsmo. Ji buvo linksma, mėgstanti nuotykius ir rūpestinga maža mergaitė, kurios labai pasiilgsime. Ji amžinai gyvens mūsų širdyse ir mintyse.“

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...