Mįslingai dingo jaunas lietuvis: sesers žodžiai kelia nerimą

Lietuvių šeimoje – neramios dienos. Be žinios dingo iš namų išėjęs 25-erių metų vaikinas. Šiuo metu jis gyvena Olandijoje, netoli Belgijos sienos, tačiau jis su šeima iki darbo emigracijoje gyveno Vilniuje.

Lapkričio mėnesį vaikinas išvažiavo dirbti į Olandiją. Ten dirbo sandėliuose netoli Belgijos sienos, o gyveno Belgijos teritorijoje, Esseno miesto rajone Wildert.

tv3.lt dingusio lietuvio sesuo Danguolė pasakoja, kad iki dingimo vaikinas gyveno įdarbinimo agentūros nuomojamame namuke su kitais bendradarbiais.

„Sausio 16 dieną su jais sukonfliktavęs dėl savo jautraus būdo labai stipriai į tai sureagavo ir išėjo iš namų kaip stovi, jokių daiktų su savimi nepasiėmęs, su vienais marškinėliais trumpomis rankovėmis, 0 laipsnių temperatūroje lyjant smarkiam lietui.

Kartu gyvenantys bendradarbiai, nesulaukę jo tuoj pat sugrįžtančio ir dėl to sunerimę, apie įvykį pranešė policijai ir Lauryno šeimai Lietuvoje.

Jau daugiau nei 24 valandas Lauryno intensyviai ieško tiek vietinė Belgijos policija, tiek šeima ir draugai, tačiau kol kas žinių nėra.

Laurynas su savo broliu ir sese realiu laiku dalijasi savo buvimo vieta „Google Maps“, tačiau šį kartą paskutinė jo buvimo vieta užfiksuota sausio 16 dienos popietę tokioje Wilderto gyvenvietės vietoje, kurioje jis paprastai nesilanko, gatvėje, kuri nėra nei pakeliui į traukinių stotį, nei pakeliui į gyvenvietės centrą ar parduotuvę.

Visą sausio 16 dieną Laurynas telefonu neatsiliepė, o naktį telefonas, matyt, išsikrovė, ir daugiau telefonu jis nebepasiekiamas.

Deja, kadangi Laurynas naudoja lietuvišką telefono numerį, jo buvimo vietos pagal telefoną susekti Belgijos policija negali, tai galėtų padaryti tik Lietuvos policija, jei Laurynas būtų Lietuvos teritorijoje“, – pasakoja vaikino sesuo Danguolė.

Pagalbos prašymas!Kreipiamės į visuomenę, visų pagalbos. Dingo mūsų sūnus Laurynas (Lavrin Orest Kapkan, gimęs…

Gepostet von A Inga Marija am Donnerstag, 17. Januar 2019

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...