Meškučių kaina įsiutino vilnietę: pradėjo trūkčioti akis

Naujienų portalą tv3.lt pasiekė vilnietės Auksės laiškas, kuriame ji išreiškė nuomonę apie socialiniame tinkle pardavinėjamus meškučius iš gėlių.

„Esu prisiregistravusi daugybėje feisbuko grupių, todėl stebiu visas naujienas – žinau, kokios prekės parduodamos ir kokia yra paklausa.

Tačiau kai pamačiau naujausią „trendą“ – meškučius iš gėlių, norėjau aiktelėti. Kas galėtų juos pardavinėti ir, dar daugiau, kas ryžtųsi juos pirkti“, – nevyniodama žodžių laiške rašė Auksė.

Ji pasakoja skelbimą pamačiusi vienoje mamyčių grupėje. „Skelbimuose, kurie seka vienas paskui kitą rašoma, kad tai minkštas, neprarandantis formos, sudarytas daugiau nei iš 500 rožių meškutis.

Skelbimuose eskaluojama, kad jis gali tapti puikia dovana tiek antrajai pusei, tiek vaikui, tačiau man atrodo, kad tai yra tik pinigų mėtimas ir dulkių rinkimas.

Kai vienos mamytės, kuri gamina šiuos meškinus, paklausiau, kiek šis man atsieitų, gavau atsakymą, kad jo kaina siekia 55 eurus.

Man net akis pradėjo trūkčioti! Tai nėra normalu. Kaina už paprastą meškiną, pagamintą iš gėlių žiedelių, nėra adekvati ir teisinga.

Už ką reikia mokėti tokią sumą, jeigu, savo akimis mačiau, kad tuos rožių žiedlapius moterys siunčia iš populiarių internetinių kinų parduotuvių?

Toks jausmas, kad verslą darosi net ir ten, kur nepagalvotumei“, – piktinosi laiške skaitytoja.

Skaitytojai, jeigu ir jūs pastebėjote tai, kas patraukė jūsų akį arba išgirdote istoriją, kuri, manote, yra verta ne tik jūsų, bet ir tv3.lt skaitytojų dėmesio, dalinkitės ją siųsdami portalai@tv3.lt

 

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...