Meilės istorija, kokių reta: fantastiškas duetas papasakojo, kaip pamilo vienas kitą

Jono Jackevičiaus muzikinė karjera baigėsi net neprasidėjusi. Kažkada dainingas vyras iš Kaišiadorių rajono svajojo stoti į konservatoriją, tačiau jo tėvas ūkininkas turėjo kitų planų. „Žemę arsi“, – lemtingą pokalbį su savo tėvu iki šiol prisimena vyras.

Visgi po daugelio metų kaišiadorietis nusprendė save išbandyti „Lietuvos talentuose“. Tiesa, kad tai galėtų daryti, jam reikėjo mokytojos. Nutiko taip, kad pažintis su Aušra Gakaite, kuri gieda laidotuvėse, tapo lemtinga. Tarp jų įsiplieskė meilė, tad pora jau penkerius metus kartu, o muzika jų gyvenime užimą ypatingą vietą.

„Nesitikėjau, kad tokia graži moteris ir gabi akomponuos, pervėrė širdį net“, – apie užgimusią meilę visai Lietuvai papasakojo Jonas.

Operiniais balsais scenoje uždainavusi pora sužavėjo ne vieną, o humoristas Justinas Jankevičius netgi paklausė, kur jie buvo anksčiau. „Kodėl jūs profesionaliai nedainavote tiek daug laiko?“ – teiravosi laidos vedantysis.

Jono teigimu, jo kaip atlikėjo karjerą sugadino žuvų verslas, tačiau dėl vieno dalyko jis nesigaili. „Bet šita žuvis gera užkibo, Aušra pagal horoskopą irgi žuvys,“ – kvatojo vyriškis.

Jono ir Aušros pasirodymą žiūrėkite:

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...