McGregoro poelgis tirpdo širdis: šios šeimos jam dėkos amžinai

Vienas žymiausių pastarojo amžiaus sportininkų, airių kovotojas Conoras McGregoras, pastaruoju metu nutolo nuo savo profesinės veiklos ir sukėlė nemažai pasaulį apskriejusių skandalų. Vis tik, jis irgi turi širdį – tai kelios airių šeimos žino geriausiai.

C. McGregoras po paskutinės savo pralaimėtos ir milžinišką atgarsį sukėlusios kovos prieš Chabibą Nurmagomedovą dingo iš sporto ir pasinėrė į viskio gamybos verslą.

Sėkmingai ir itin sparčiai augantis verslas kovotojui šiuo metu leidžia užsiimti labdaringa veikla – bene didžiausia Airijos sporto žvaigždė net 8-ioms Dubline (Airija) skurstančioms šeimoms stato naujutėlaičius namus.

Pats C. McGregoras, pristatydamas savo dosnų projektą, papasakojo ir daugiau detalių. Kovotojo teigimu, 8 šeimos, kurioms jis stato namus, iki šiol gyvendavo arba viešbučiuose, arba gatvėje.

Kartu, vaikščiodamas po statybų aikštelę, C. McGregoras keliskart sušuko savo šalies pavadinimą.

„Visa tai – dėl Airijos. Airija – amžiams! Airija – pirma!“, – džiūgavo skandalingasis kovotojas.

„Statybų aikštelėje nebuvau jau kurį laiką. Smagu sugrįžti. Čia turime 8 namus, kurių statyba artėja prie pabaigos. Trijų miegamųjų kambarių namai yra sukurti šeimoms, kurios šiuo metu gyvena viešbučiuose ir gatvėse aplink sostinę. Jie to negali vadinti namais. Bet netrukus tai keisis. Po audros ateina saulė“, – didžiavosi C. McGregoras.

Prieš porą mėnesių airis tviterio paskyroje pranešė apie karjeros pabaigą, tačiau internautai ir netgi artimiausi bičiuliai iki šiol dvejoja šio paskelbimo tikrumu.

Manoma, kad paskelbimas apie karjeros pabaigą airiui tik leis užsidirbti daugiau pinigų iš kovų ateityje.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...