Mandarinuose – mirtinai pavojingas radinys: druskininkietė skubiai perspėja

Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi skaitytoja iš Druskininkų (vardas ir pavardė žinomi) ir papasakojo apie tai, kad prekybos centre „Maxima“ Druskininkuose įsigijo mandarinų su adatomis. Visgi, moteris pirkimo kvito nepateikė, bet prekybos tinklas pradėjo vidinį tyrimą.

Mandarinų moteris įsigijo balandžio 13-ąją, šeštadienio rytą. Moteris pasakojo dūrį pajutusi burnoje. Tai buvo aštrus skausmas burnoje, kurį moteris pajuto valgydama.

Ji perspėja skaitytojus būti atidžiais ir pasakoja iškart po įvykio nuėjusi į parduotuvę ir papasakojusi administracijai apie incidentą:

„Kreipiausi į parduotuvės administraciją. Iš pradžių sakė, kad bus atsuktos kameros ir tikrinama, ar tikrai pirkau mandarinus. Kai tai buvo patvirtinta, parduotuvės administracija mane užtikrino, kad bus kreiptasi į reikalingas instancijas.“

Sustiprino kokybės kontrolę

Savo ruožtu „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė sakė, kad maisto saugos ir kokybės užtikrinimas – kasdienės mūsų įmonės veiklos prioritetas.

Tad gavę informaciją apie vaisiuje galimai rastą svetimkūnį, nedelsiant inicijavome patikrinimus ir ėmėmės reikiamų priemonių, siekdami užkirsti kelią tokiems pažeidimams: maksimaliai sustiprinome prekių kokybės kontrolę visose prekių tiekimo grandyse ir prekybos vietose, aiškinamės incidento aplinkybes, peržiūrime vaizdo įrašus.

Spręsdami problemą bendradarbiaujame ir su prekės tiekėjais, kurie taip pat atlieka patikrinimus.

Pirkėjų, kurie pastarosiomis dienomis įsigijo mandarinų, prašome būti atidiems – prieš valgant vaisius, rekomenduojame juos supjaustyti ir atidžiai apžiūrėti.

Jei taip atsitiktų, jog klientas įsigytų vaisių su svetimkūniu, prašome su mumis nedelsiant susisiekti tiesiogiai, kad galėtume produktą paimti detaliems tyrimams.

Kviečiame skambinti nemokama informacine linija 8 800 200 50 (8-22 val.), rašyti el. paštu klientai@maxima.lt ar kreiptis į mūsų parduotuvių darbuotojus.

Ne pirmas toks atvejis 

Primename, kad prieš kurį laiką buvo net keli atvejai, kai gyventojai skundėsi adatomis, rastomis maiste. Spalio mėnesį šiaulietė Laura adatą aptiko banane.

Tada Laura teigė, kad tai – pirmasis kartas, kai ji įsigijo tokių bananų.

„Taip, tai nutiko pirmą kartą ir labai tikiuosi, kad paskutinį. Pirkau daugiau nei kilogramą bananų ir tik viename iš jų radau adatą.

Ją aptikau lupdama banano žievę. Tiesiog pajutau dūrį, kažkokį prabrėžimą pirštuose“, – prisiminė detales moteris.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...