Mago triukai su loterijos bilietu nepaliko abejingų: išvadino velniu

„Lietuvos talentuose“ vis daugiau dalyvių parodo tikrąjį savo potencialą ir prikausto vertinimo komisijos narių dėmesį. Vienas tokių – iliuzionistas Justinas Malinauskas, į magijos ir iliuzionistų pasaulį pasukęs atsitiktinai.

„Baigiau ekonomiką, paskui tarptautinę rinkodarą, bet pasukau ta linkme link scenos, link magijos ir pasirodymų. Taip, kai kurie sako, kad esu panašus į bankininką, bet triukus rodyt šiaip ne bankui vadovauti, čia rimčiau“, – prisistatė iliuzionistas.

Magijos triukų Justiną išmokino dėdė, vėliau jam mama padovanojo knygą „Fokusai“. „Rimtai pradėjau užsiiminėti vienuoliktoje klasėje ir tai darau iki dabar. Geras iliuzionistas turi turėti miklias rankas ir pirštus, bet man atrodo svarbiausia, kad iliuzionistas turėtų va čia“, – rodydamas į savo galvą teigė J. Malinauskas.

Scenoje jo pasirodymo metu susipynė muzika ir magija, o sužavėti labai originaliu pasirodymu teisėjai jam skirstė liaupses. Projekto teisėjai buvo paprašyti atsitiktinius skaičius, o po kurio laiko Justinas iš dėžės ištraukė loterijos bilietą su šiais skaičiais.

„Išskraidinote mano smegenis lauk, ačiū jums labai, aš pakerėtas. Taip ir tūrėtų būti, labai norėčiau pamatyti, ką jūs dar turite parodyti“, – sakė Justinas. Tuo tarpu aktorė Ineta Stasiulytė teigė, kad jų pasirodymas jai susuko galvą.

Visą pasirodymą žiūrėkite:

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...