Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

M. Sėjūno kova dėl augintinio gyvybės baigėsi netektimi: buvome kartu iki pabaigos

695

Garsiam prodiuseriui, aktoriui ir laidų vedėjui Mindaugui Sėjūnui pastarieji mėnesiai buvo siaubingi ­­­– vyras atkakliai kovojo dėl mylimo šuns Ralfo gyvybės. Visgi šeštadienio vakarą M. Sėjūnas pasidalijo liūdna žinia – augintinio išgelbėti nepavyko.

M. Sėjūno ir jo mylimo augintinio istorija garsiai nuaidėjo socialiniuose tinkluose šiek tiek daugiau nei prieš savaitę. Tąkart žinomas vyras kreipėsi į savo bičiulius ir sekėjus, perspėdamas, jog ne visi veterinarinės medicinos diplomą gavę asmenys gali būti veterinarais. M. Sėjūnas stebėjosi specialistų abejingumu, o visai netrukus sulaukė ir didžiulės aplinkinių paramos.

„Saugokitės šundaktarių. Atliekame pastarojo meto, o tiksliau ­­­– keturių mėnesių, veterinarijos paslaugų analizę ir galvojam… kas tokie tie, kurie save vadina veterinarais? Mintyse suku kelių mėnesių filmą atgal. Viskas prasidėjo prieš Velykas. Šuns kosulys dieną. Naktį, o ypač atsigulus. Sunkus kosulys ir dusulys.

Klinika Kaune. Kraujo tyrimai, specialisto konsultacija. Diagnozė: neaiškios kilmės uždegimas ir skirtas daugeliui žinomas tradicinis augalinis vaistinis preparatas, suleidžiami kažkokie priešuždegiminiai. Susimoki ir eini „švęsti“, – tąkart rašė jis.

Visgi paskirtas gydymas augintiniui nepadėjo, tad keletą mėnesių M. Sėjūnas varstė vis kitos veterinarijos klinikos duris, tikėdamasis savo šuneliui suteikti tinkamą pagalbą. Anot jo, gydytojai ne kartą pripažino, jog nežino, kaip padėti kenčiančiam šuniui.

Tačiau nepaisant blogėjančios augintinio sveikatos M. Sėjūnas, kaip tikino pats, vilties neprarado iki paskutinio atodūsio. Deja, rugpjūčio 24-ąją vyras paviešino liūdną istorijos atomazgą.

„Mūsų ir jūsų visų Ralfukas išėjo… išbėgo į kitą pievą, kur lengva kvėpuoti ir bėgioti. Išėjo išdidžiai, iškėlęs galvą, daugybę dienų bėgęs ir kovojęs nelygioje kovoje su mirtimi. Išėjo stovėdamas, iškėlęs galvą, apžiūrėjęs savo laukus, pievas… paskutinį kartą. Padėjęs galvą man ant peties. Pasakiau Ralfui – „šaunuolis!“ O jis atsiduso ir išėjo… Buvome kartu iki paskutinio širdelės dūžio“, – jautriai kalbėjo M. Sėjūnas, dėkodamas visiems už suteiktą pagalbą, palaikančius žodžius ir skiepytą viltį.

„Šia proga Ralfas siunčia visiems, visiems jums didžiausius linkėjimus ir begalinę meilę“, – tikino laidų vedėjas.

www.alfa.lt

Comments are closed.