Ligą įveikęs „Rondo“ lyderis švenčia gimtadienį: sulaukė gydytojų žinios

Šiandien atlikėjui ir grupės „Rondo“ lyderiui Aleksandrui Ivanauskui-Farai ypatinga diena. Jis šiandien mini 62-ąjį gimtadienį. Vyras džiaugiasi, kad geriausių naujienų sulaukė iš gydytojų.

Šios gražios šventės proga, atlikėjas sulaukė gausybės sveikinimų bei dovanų iš bičiulių ir artimųjų. „Kolegos padovanojo man visokių dalykų, kurie yra širdžiai mieli. Dovanos buvo tokios, kurios skirtos mano muzikai. Na, o artimieji pasveikino savo meile“, – pasakoja atlikėjas.

Tačiau geriausio sveikinimo ir naujienos jis sulaukė iš savo gydytojų. „Gydytojai šiandien paskambino, pasakė labai gerą naujieną dėl sveikatos. Pasakė, kad su sveikata viskas jau normaliai. Dabar viskas gerai, praėję metai buvo su problemomis“, – atvirauja Aleksandras. Vyras pasakoja, jog gimtadienius švenčia kukliai. „Nebus didelės šventės. Pasėdėsim, pavakarosim kukliai ir prie darbų.“ Jis priduria, kad gimtadieniai būna tik su artimaisiais.

Grupės „Rondo“ lyderis nemėgsta leisti laiko veltui. Jis daug dirba ties dainų kūrimais, koncertais. „Būtinai nustebinsiu savo klausytojus. Kūriniai yra jau paruošti. Yra jau 5 naujos dainos, bet kol kas joms neatėjo laikas, kad galėčiau demonstruoti. Čia ateis laikas, tada būtinai po vieną dainelę išleisiu.“

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...