Lietuvos rinktinė nesutinka – pateikė oficialų protestą FIBA

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė itin apmaudžiai ir galimai neteisėtai pasitraukė iš kovų šiuo metu vykstančiame pasaulio čempionate. Dainiaus Adomaičio kariauna pralaimėjo žūtbūtinį mūšį prancūzams, bet aistros po paskutinės rungtynių sirenos nesibaigė.

Visą FIBA organizaciją dėl epizodo, galimai nulėmusio rungtynių nugalėtoją, kuomet prancūzas Rudy Gobertas palietė lanką ir numušė Jono Valančiūno mestą baudos metimą, išplūdęs D. Adomaitis spaudos konferencijoje užsiminė apie pasitraukimą.

(Epizodo pakartojimą matote teksto viršuje)

„Kodėl jūs manęs klausiate? Klauskite FIBA. Klauskite jų. Apie kažkokį teisėjavimą? Taip antrą kartą iš eilės. Rungtynėse su Australija buvo žaidžiamas regbis, o kitose rungtynėse net neleidžiamas kontaktas. Čia ne krepšinis, čia ne sistema. Tai pasityčiojimas, mėšlo krūva. Tu neturi būti protingas, pirmiausia tu turi būti nuoširdus.

Eikit patys pasižiūrėkit, kas čia nutiko. Šie vyrukai (rodo į Valančiūną) aukojo visą savo vasarą, du mėnesius be šeimų, be jokios papildomos piniginės motyvacijos, būtent jie nusipelno didžiausios pagarbos. Bet liūdna tai, kad kažkas tiesiog negerbia šio žaidimo. Tai mėšlo krūva (šaukia ir trenkia į stalą)“, – nesitvardė treneris.

Po kurio laiko Lietuvos rinktinė supildė reikiamus dokumentus ir pateikė oficialų protesto laišką. Tokiu būdu lietuviai sieks, kad FIBA peržiūrėtų teisėjų darbą rungtynių metu ir pateiktu oficialias išvadas.

Beje, tai nebuvo pirmas kartas, kuomet kone identišku scenarijumi išsisprendė nugalėtojo klausimas. Panašiu būdu pralaimėjo Graikijos rinktinė, pripažinusi brazilų pranašumą.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...