Leonavičiūtė įsiamžino pusnuogė miške: kadras atima žadą

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė sportuoja ir sveikai maitinasi ištisus metus, o jos kūnu žavisi tiek vyrai, tiek ir moterys.

Gražuolė turi pavydėtiną figūrą, todėl nenuostabu, kad ji drąsiai gali ją demonstruoti, net ir būdama beveik be drabužių.

Socialiniame tinkle „Instagram“ ji dažnai dalijasi nuotraukomis, kuriose demonstruoja sportišką figūrą. Šį kartą ji pozuoja Nemenčinės miškuose, kur dėvi baltos spalvos maudymosi kostiumėlį. Gražuolė atsukusi nugarą į kamerą rodo ištreniruotus sėdmenis bei kojas.

Moters sekėjai suskubo komentuoti ir girti ją. „Liuks“, „Tiesiog žavi, kaip visada“, – rašė gerbėjai.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, jog Jolanta Leonavičiūtė ne tik dalijasi nepriekaištingomis savo figūros nuotraukomis, bet taip pat ir negaili patarimų savo sekėjoms.

Visai neseniai ji pasidalijo vienu pratimu, kuris padės išryškinti ir suformuoti dailesnius sėdmenis.

„Kojos ir sėdmenys dažniausiai būna prioritetas pas merginas. Nepamirškite ir viršutinės kūno dalies. Balansas – štai, kur tikslas sporte. Labai paprastas pratimas. Tiks bet kokį fizinį pasiruošimą turinčioms.

Atsisėdimas ant suolo. Pradedančios daro tik su savo kūno svoriu, pažengusios ima į rankas 5-10 kilogramų hantelį arba ant pečių štangutę 10 kilogramų. Stoti ir sėsti 10 kartų, spaudimai truputį pasikėlus nuo suolo – 10 kartų. 4-6 serijos“, – sakė ji.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...