„Laukinukės“ žvaigždė parodė apvalėjantį pilvuką: gerbėjai žarsto komplimentus

Legendinės muilo operos „Laukinukė“ žvaigždė Marlene Favela prieš pora metų įžengė į penktąjį dešimtį, tačiau jos išvaizda – pritrenkianti. Niekas nė nepatikėtų, kad aktorei – 42 metai.

Meksikietė itin dažnai viešina savo gyvenimo akimirkas socialiniuose tinkluose. Visai neseniai ji pasidalijo kvapą gniaužiančiomis nuotraukomis, kurios labai sužavėjo gerbėjus.

Ne paslaptis, kad garsi aktorė laukiasi kūdikio, todėl ji savo „Instagram“ paskyroje gausiai dalijasi nuotraukomis, kuriose išryškina savo nėštukės pilvuką.

Prieš dvejus metus aktorė susituokė su garsiu verslininku Georgu Seely, o dabar laukiasi dukros, kurią pavadins Bella Seely.

Tiesa, internautai negaili pagyrų pavydėtinai aktorės figūrai: jie tvirtina, kad nėštumas Marlene pridavė tik dar daugiau žavesio, bei giria jos figūros linkius.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad itin populiaraus meksikiečių serialo „Laukinukė“ žvaigždė Marlene Favela gruodžio 16-ąją žinoma moteris su išrinktuoju iškėlė vestuves.

Nors televizijos ekrane muilo operų aktorė amžinąją meilę prisiekė bent dešimtis kartų – realybėje tai yra pirmoji jos santuoka.

Ji savo mylimuoju, verslininku iš Australijos George’u Seely susižadėjo šių metų vasarą, atostogų metu Niujorke.

Netrukus po to garsios moters ranką papuošė įspūdingas žiedas, kurio nuotrauka buvo paviešinta ir socialiniuose tinkluose.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...