Lady Gagos gerbėjai – šoke: atšaukė savo sužadėtuves

Vos tik filmui „Taip gimė žvaigždė“ pasirodžius kino ekranuose, Lady Gagos populiarumas šovė į neregėtas aukštumas. Gerbėjus ji ėmė dominti kaip niekuomet anksčiau, o ypatingo dėmesio sulaukė jos santykiai su sužadėtiniu Christianu Carino.

Vis dėlto dabar gerbėjai sunerimę – pastaruoju metu nutiko kai kas netikėto.

Pasirodo, kad dainininkės ir jos mylimojo Christiano Carino sužadėtuvės – atšauktos. „Jiems nepavyko. Santykiai kažkada baigiasi“, – teigė artimas poros šaltinis.

Tačiau apie tai, kad tarp jų kažkas ne taip, gerbėjai yra pastebėję jau kurį laiką.

Pavyzdžiui, kasmetiniuose „Grammy“ muzikos apdovanojimuose, kurių metu buvo apdovanota ir Lady Gaga, ji buvo pastebėta viena. Ir nors moteris, atrodė, renginyje linksminosi, kai kas vis dėlto išgąsdino gerbėjus.

Pasirodo, kad apdovanojimuose Lady Gaga ne tik nemūvėjo sužadėtuvių žiedo, bet ir jos mylimojo niekur aplink matyti nebuvo.

Negana to, atsiimdama apdovanojimą, ji padėjo keliems žmonėms, tačiau jos sužadėtinis nebuvo tarp tų žmonių.

Tiesa, daugybė internautų jau kurį laiką socialiniuose tinkluose skelbia, kad Gaga įsimylėjusi aktorių Bradley Cooperį, su kuriuo vaidino filme „Taip gimė žvaigždė“. Gerbėjų teigimu, neįmanoma nepastebėti tarp jų tvyrančios chemijos.

Daugelis kaip įrodymą pateikia jų pasirodymą Las Vegase, kurio metu Gaga buvo itin įsijautusi.

Tiesa, daugelis pamiršta tai, kad net jei Gagos santykiai ir kelia klausimų, B. Cooperis susitikinėja ir augina vaiką su viena gražiausių pasaulio moterų – manekene Irina Shayk.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...