Kylanti žvaigždė Billie Eilish atskleidė, kodėl nešioja tik apkritusius drabužius: gerbėjai įpykę

Dainininkė Billie Eilish pastaruoju metu užkariauja visas radijo stotis, o jos daina „Bad Guy“ jau kurį laiką yra viena klausomiausių. Vis dėlto ne ką mažiau įdomi Billie yra ir kaip asmenybė.

Neseniai vienas jos prisipažinimas įpykdė gerbėjus.

Daugelis nė nežino, kad merginai – vos 17 metų, tačiau jos šlovė jau žinoma visam pasaulyje. Visai neseniai reklaminės „Calvin Klein“ kampanijos metu Billie atskleidė ir vieną savo paslaptį.

Kitaip nei kitos žvaigždės, o ypatingai – silpnosios lyties, Billie niekuomet nedėvi aptemptų drabužių, o apie suknelės nė nėra kalbos. Tiesa, pasirodo, kad tam yra rimta priežastis.

„Priežastis, kodėl aš rengiuosi tik apsmukusiais drabužiais yra ta, jog niekas negali turėti nuomonės apie tai, ko niekuomet nėra matęs. Niekas negali sakyti, kad esu plona ar stora, nes paprasčiausiai jie to nežino“, – sako ji.

Vis dėlto tai išgirdę gerėjai sužavėti neliko.

„Ji tiesiog bijo tiesos: nešioja apsmukusius drabužius todėl, kad žmonės turėtų apie ką šnekėti. Tai etapas, kurį pereina visos moterys, o jai – tik 17 metų“, „Negaliu patikėti, kad Billie Eilish taip bijo būti teisiama, kad visuomet dėvi apkritusius drabužius. Siaubinga, kokia yra mūsų visuomenė“, – rašė komentatoriai.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...