Kraupi kaktomuša prie Ukmergės: du žuvę, vieno gyvybė kabo ant plauko

Kraupi avarija kelyje netoli Ukmergės. Čia susidūrus vilkikui ir lengvajam automobiliui žuvo du žmonės, dėl trečio gyvybės medikai dar kovoja. Ketvirtas nelaimėlis – vilkiko vairuotojas patyrė kojos traumą.

Mirtinos avarijos vieta kelyje Kaunas – Ukmergė. Čia, spėjama, kaktomuša susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis. Smūgio būta siaubingo, abi mašinos išlakstė į skirtingas kelio puses ir atsidūrė grioviuose. Vienatūriu „Hyundai Starex“ važiavo trys vyriškiai, pirminiais duomenimis, Rusijos piliečiai. Po susidūrimo jie liko įkalinti viduje, atvykę ugniagesiai sukarpė automobilį ir išlaisvino keliautojus. Deja, ištraukus pirmąjį paaiškėjo, kad jis jau miręs. Automobilyje ir šalia jo matyti daug kraujo.

„Gelbėtojams ištraukus, medikai nustatė, kad vienas iš važiavusiųjų asmenų žuvęs eismo įvykyje iš karto. Kitas automobilio keleivis ar vairuotojas, kol kas neaišku, mirė greitosios pagalbos automobilyje, o trečias šiuo metu yra reanimacijoje, sunkios būklės“, – sakė Ukmergės PK Reagavimo skyriaus viršininkas Vladas Butkus.

Medikai kovoja dėl jo gyvybės. Vyras sužalotas itin sunkiai, jam lūžę kaklo slanksteliai, į smegenis galimai išsiliejo kraujas. Vyrų greičiausiai laukė ilgas kelias, tai liudija jų automobilyje sukrauti įvairūs tam skirti daiktai. Jie važiavo nuo Ukmergės Kauno link. Aiškėja ir aplinkybės, kaip įvyko kaktomuša.

„Huyndai“ automobilis greičiausiai išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir trenkėsi į sunkvežimį“, – kalbėjo V. Butkus.

Visi į siaubingą avariją patekę žmonės – užsienio šalių piliečiai. Lengvajame automobilyje buvo rusai, o vilkiką vairavo lenkas. 64-erių vyriškis patyrė kojos traumą. Ant kelio likę įsirėžę stabdomo vilkiko žymės, išvydęs tiesiai į jį atskriejantį „Huyndai“, sunkvežimio vairuotojas dar bandė stabdyti ir trauktis į šalikelę.

Tačiau sunkiasvorė mašina tapo nevaldoma ir vertėsi į griovį. Vilkikas smarkiai suknežintas. O štai po smūgio ir ugniagesių žirklių iš vienatūrio „Huyndai Starex“ teliko metalo laužas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...