Kova dėl berniuko pralaimėta: į gilų gręžinį įkritęs vaikas rastas

Pietų Ispanijoje gelbėtojai šeštadienį rado negyvą dvejų metų vaiką, sausio 13-ąją įkritusį į gilų gręžinį, surengę precedento neturinčią operaciją, susidūrusią su daugeliu kliūčių ir atsidūrusią visuomenės dėmesio centre.

Stebint žurnalistams, šimtai žmonių netoli Malagos esančiame Totalano mieste darbavosi apskritą parą, mėgindami pasiekti Juleną Rosello, įkritusį į daugiau kaip 100 metrų gylio siaurą gręžinį, kai jo tėvai gamino pietus.

„Deja, 1 val. 25 min. (vietos, 2 val. 25 min. Lietuvos) laiku gelbėtojų komanda pasiekė vietą, kur jie ieškojo Juleno, ir rado mažylio kūną be gyvybės ženklų“, – per „Twitter“ parašė centrinės vyriausybės atstovas pietvakariniame Andalūzijos regione Alfonso Rodriguezas Gomezas de Celisas.

„Užuojauta šeimai. Amžiną atilsį“, – pridūrė jis.

Po žinios, kad Juleno kūnas buvo rastas, į nelaimės vietą atvažiavo katafalkas.

Neteisėtai įrengtame 110 m gilio gręžinyje nebuvo pastebėta jokių gyvybės požymių, bet gelbėtojai sakė žinantys, kur tiksliai nukrito vaikas.

Vieninteliai berniuko buvimo įrodymai buvo kelios plaukų sruogos, kurių DNR atitiko dingusio mažylio, ir saldainių maišelis, kurį laikydamas jis įkrito į šulinį.

Operacijoje dalyvavo įvairūs specialistai, įskaitant sprogmenų ekspertus ir elitinius kalnakasius. Iki paskutinės akimirkos turėta vilčių, kad net ir po tokio ilgo laiko Julenas dar gali būti gyvas.

„Visa Ispanija jaučia begalinį liūdesį dėl Juleno šeimos. Atidžiai stebėjome kiekvieną žingsnį, mėginantį jį pasiekti“, – savo „Twitter“ žinutėje rašė premjeras Pedro Sanchezas.

„Visuomet vertinsime nenuilstamas pastangas tų, kas ieškojo jo visas šias dienas“, – pridūrė jis.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...