Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

xxx free sexy videos https://anybunnyvideos.com

Koronavirusas – universitetams kyla rizika tapti antrosios bangos epicentru

527

Studentams besiruošiant pradėti rudens semestrą, ekspertų teigimu universitetų miesteliai gali tapti koronaviruso antrosios bangos epicentrais.

Institucijoms atnaujinant mokymus kitą mėnesį, Universitetų ir koledžų sąjunga (UCU) teigė, kad vyriausybė „skatina visuomenės sveikatos krizę“. „Daugiau nei milijono studentų judėjimas per visą šalį yra tiesus kelias į katastrofą ir kelia grėsmę prastai pasiruošusiems universitetams tapti antrosios bangos lopšiu“, teigė generalinė sekretorė, Jo Grady. Ji ragino vyriausybę liepti universitetams „atsisakyti tiesioginio mokymo planų“ ir pirmąjį semestrą visa tai perkelti į internetinę platformą.

Ekspertai jau anksčiau įspėjo, kad universitetų studentai rizikuoja platinti virusą jiems grįžtant iš universitetų miestelių namo atostogoms. UCU pageidauja, kad studentai iki Kalėdų vengtų universitetų miestelių, nebent universitetuose pradėtų veikti tyrimo sistema.  Grupė mokslininkų jau anksčiau rekomendavo universitetams ištirti visus studentus ir darbuotojus dėl koronaviruso, jiems atvykus į miestelį, ir vengti tiesioginio mokymo.

„Independent Sage“ rugpjūčio 21 d. pranešė, kad turėtų būti galimybė, jog visi kursai būtų vedami internetu, išskyrus praktinius mokymus ar tuos, kuriems reikia laboratorijos įrangos, nes tiesioginis mokymas kelia didesnę viruso perdavimo riziką.

Daugelis universitetų siekdami apsisaugoti nuo viruso prieš naują semestrą paskelbė, kad mokymai vyks pusiau tiesiogiai, pusiau internetinėje platformoje. Kiti Universitetų atstovai teigia, jog yra tinkamai pasiruošę studentų sugrįžimui, imasi visų reikiamų saugumo priemonių, tokių kaip socialinio atstumo laikymasis, keliavimo per auditorijas apribojimas ir platesnis mokymų paskirstymas per dieną, kad būtų sumažintas asmenų skaičius vienoje vietoje.

„Tiesioginį mokymą palaikome tik tais atvejais, kai tai įmanoma ir laikomasi visų saugumo rekomendacijų, tačiau žinome, jog kokybiškas mokymas internetu taip pat įmanomas esant poreikiui“ – teigė vieno iš universitetų atstovas.

Jeigu kyla klausimų ar norite išsamesnės infomacijos apie studijas ir priėmimo tvarką Anglijoje, prašome kreiptis į konsultacinę bendrovę „Need One Ltd“.

Konsultacijos dėl studijų yra NEMOKAMOS.

Daugiau informacijos apie studijas Anglijoje:

el.paštu jurgita@needoneeuk.com arba telefonu +44 7451 850 444

el.paštu info@needoneeuk.com arba telefonu +44 7425 055 666

el.paštu info@britishstudy.org.uk arba telefonu +370 626 23 777 arba +44 7385 623 212

Daugiau informacijos svetainėje https://britishstudy.org.uk

ir Facebook’o puslapyje: https://www.facebook.com/Studijos-Londone-Birmingham-Manchester-1383717688541364/

„Need One“ informacija

Comments are closed.