Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Kol pasaulis stovi, Anglijoje 6000 žmonių bėga pusmaratonį

497

Jungtinė Karalystė kone visais istorijos periodais išsiskirdavo iš kitų. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) koronaviruso protrūkį jau senokai vadina pandemija, virusas pareikalavo beveik 7 tūkstančių aukų, bet beveik tiek pat žmonių šiuo metu Anglijoje ramiai bėga pusmaratonį.

Didžioji dalis Europos valstybių, tarp jų ir Lietuva, savo viduje jau yra paskelbusios karantiną. Tai reiškia itin ribotą žmonių judėjimą, viešų vietų ir ypatingai masinių susibūrimų vengimą.

Kol Lietuvoje ir aplinkinėse šalyse net nedirba prekybos centrai ir muziejai bei kino teatrai, Anglijoje pusmaratoniui visgi uždegta žalia šviesa.

Bato pusmaratonis yra tradicinis renginys, jis šiemet įvyko tuo pačiu metu, kaip ir visada.

JK vadovas Borisas Johnsonas nėra nurodęs sustabdyti visus sporto renginius. Nuostatai leidžia patiems sporto renginių organizatoriams spręsti, ar tai kelia pavojų, ar ne.

„Dabar jau per vėlu atšaukti ar atidėti renginį“, – dieną prieš startą sakė organizatoriai. – Sukurta infrastruktūra, visi rangovai yra pasirengę. Bėgikai jau atvyksta į miestą ir labai nori dalyvauti bėgime. Net jeigu paskutinę dieną tai atšauktume, vis tiek manome, kad tūkstančiai bėgikų išbėgtų į trasą, o mes būtume jiems skolingi rūpestį“.

www.tv3.lt

Comments are closed.