Kaune rasta negyva sutuoktinių pora: kvapas buvo nebepakeliamas

Šiurpus radinys Kaune – neapsikentę vis stiprėjančio dvoko iš kaimynų buto žmonės nutarė pasižvalgyti pro sutuoktinių poros langą. Būtent tada ir išvydo siaubingą vaizdą – kaimynai gulėjo viduje be gyvybės ženklų. Į butą patekę pareigūnai kūnus rado jau apirusius. Dabar jau policija aiškinasi, kas tapo mįslingos abiejų sutuotinių mirties priežastimi.

Kraupus radinys aptiktas Jonavos gatvės 182 numeriu pažymėtame bendrabučio tipo name. Antrojo aukšto langai praviri, patalpos vėdinamos. Minėtame bute sekmadienio vidurdieny rasti pradėję irti vyro ir moters kūnai.

„Atvykus ir patekus į butą, buvo rasti du kūnai: 60-ies moters ir 65 metų vyro. Ir dėl šio įvykio pradėtas tyrimas“, – pasakoja policijos atstovė Justina Kazragytė.

Šalia buto durų, kur aptikti mirusieji, dirbtinių gėlių puokštė. Jau aišku, kad mirusieji – šiame bute gyvenę sutuoktiniai. Kaimynai sako žvalgytis į butą pradėję tuomet, kai iš jo sklindantis nemalonus kvapas tapo nebepakeliamas.

„Patys gyventojai pradėjo per langus žvalgytis. Jau ilgai čia tas kvapas“, – teigia kaimynė Ramutė.

Moteris priduria, kad kaimynai kvietė ugniagesius, kurie į butą pateko pro langą, kaip vėliau paaiškėjo – be reikalo:

„Kaimynai sakė, kad net durys buvo atrakintos. Visi pabelsdavo ir niekas neįsileidžia, tai neįsileidžia. Niekas net nedarė tų durų. Įlipo per langą gaisrininkai, o pasirodo, kad durys buvo atrakintos.“

Kaimynai mena paskutinį kartą sutuoktinius matę gal prieš pora savaičių.

„Prieš dvi savaites, tai aš jį – ne taip akis į akį buvau sutikęs. Aš ėjau palei Nerį, jis kita puse – ranka mostelėjom vienas kitam ir viskas.“

Gyventojai sako, kad moteris turėjo širdies problemų, o vyras neva sveikata nesiskundė. Apžiūrėjus butą, jame jokių grumtynių požymių nerasta, tad žmonės spėlioja, kad dėl mirties kaltas apsinuodijimas alkoholiu ar kokiu maistu, o galbūt mirtį paskatino ir liga.

Kaimynai priduria, kad sutuoktiniai mėgo išgerti, bet esą netriukšmaudavo.

„Žvejot eidavo. Kaip ir visi žvejai, išgerdavo alaus.“

O štai policijai ir šis namas, ir abu kauniečiai buvo žinomi dėl dažnų išgėrinėjimų.

„Minėtu adresu anksčiau yra tekę atvykti policijos pareigūnams. Abu asmenys yra žinomi, labiau žinomi, kaip vartojantys alkoholį“, – teigia policijos atstovė Justina Kazragytė.

Policija pradėjo tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Kokia yra tikroji abiejų sutuoktinių mirties priežastis – atsakys medicinos ekspertai.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...