Katunskytės scenos partneris sulaukė netikėto susitikimo: apipylė dovanomis

Vakar su gera nuotaika į Biržų kultūros centrą rinkosi šventiškai nusiteikę nuoširdūs klausytojai, pasiklausyti tradiciniu jau tapusiu kalėdiniu renginiu, kuris šiame mieste vyksta kasmet.

Žiūrovai galėjo pamatyti estrados primadoną visada besišypsančią dainininkę Vitaliją Katunskytę, kuri visą vakarą skleidė gerą nuotaiką, puikų humoro jausmą ir dovanojo naujas dainas. Vitalija dėkojo gerbėjams už meilę ir ištikimybę jos talentui.

Vakaro kaltininkas dainininkas Aidas Manikas, kuris ir dovanoja kasmet savo žemiečiams po gražų koncertą, nustebino žiūrovus dovanodamas kūrinį „Naujieji metai“ ir padėkojo savo gimtajam miestui už tai, kad jis yra šio krašto dalimi.

Aidas buvo itin šiltai sutiktas, o jo atliekamus kūrinius, „Taboras“, „Saulėtam pajūry“, ir „Pajūrio mergina“ traukė visa salė. Aidą Maniką tą vakarą sveikino ir jo vaikystės draugė šiuo metu gyvenanti Amerikoje, kuri dainininkui įteikė dovaną ir gražią gėlių puokštę. Aidas, jos apsilankymu buvo nustebintas.

Žiūrovų numylėtinis anekdotų karalius Raimondas Šilanskas, ne vieną privertė garsiai kvatotis nuo jo naujų ir jau legendinių anekdotų. Koncerto finalą, vainikavo Vitalijos Katunskytės ir Aido Maniko bendrai atliekama daina „Fiesta“.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...