Kaip išsiaiškinti, kas stebi jūsų „Facebook“ profilį?

Vargu ar yra daug žmonių, nemokančių naudotis socialiniu tinklu „Facebook“. Ne paslaptis, kad daugybė internautų naudojasi šia platforma pažintims megzti. Jie žiūri patinkančio žmogaus nuotraukas, stebi, kuo jis dalijasi, nejučia sužino nemažai informacijos apie pačią asmenybę.

Interneto vartotojai juokauja, kad, peržiūrėdami kito žmogaus nuotraukas, kartais nepastebimai nuklysta net iki prieš ne vienerius metus padarytų kadrų. Visgi visiems įdomu, kas jų profilyje lankosi dažniausiai.

Kad ir kaip būtų gaila, staiga nenutiks taip, kad matysime kiekvieną „Facebook“ vartotoją, peržiūrėjusį mūsų nuotraukas. Nors šio socialinio tinklo kūrėjai nė neturi planų to atskleisti, visgi yra būdų, leidžiančių akies krašteliu pamatyti, kas mus stebi.

„Facebook“ naujas istorijų modelis „Stories“ leidžia pamatyti, kas žiūri paviešintas akimirkas, matomas 24 valandas. Kol kas tik tokiu būdu galima suprasti, kas dažniausiai užsuka pasidomėti jūsų profiliu. Internautai spėja, kad daugiausiai kartų „istoriją“ peržiūrėjusio žmogaus vardas atsiduria pačiame sąrašo viršuje, panašiai kaip ir socialiniame tinkle „Instagram“.

Taip pat galima atsisiųsti naršyklės „Chrome“ papildymą. Jį naudodami kiekvieną kartą, kai kažkas pasižiūri jūsų profilį, gausite pranešimą. Jei turėsite šį atnaujinimą, pačiame „Facebook“ puslapyje atsiras laukelis „Visitors“, kuriame ir galėsite pamatyti, kas norėjo pasižiūrėti į jūsų paviešintas nuotraukas ar pasidalytus pranešimus.

Tiems, kurie turi „Android“ mobiliuosius telefonus, situaciją palengvina programėlė „Who Viewed My Facebook Profile“, o naudojantiems „iPhone“ – „Social Fans App“.

www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...