K. Meschino pasidalijo jautria žinute mylimajam: didžiuojuosi tavimi iki begalybės

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino ir jos mylimasis reperis Remigijus Daškevičius yra viena labiausiai apkalbamų pramogų pasaulio porų. Šiltų jausmų vienas kitam neslepiantys mylimieji su savo gerbėjais socialiniuose tinkluose nuolat dalijasi drauge praleistomis akimirkomis.

Visai neseniai Karolina pasidalijo bučinio su Remigijumi nuotrauka. Jausminga akimirka buvo pagauta Panevėžyje vykusiame grupės „Flying Saucer Gang“ koncerte.

Po daugybę pozityvių komentarų sulaukusia nuotrauka Karolina brūkštelėjo ir nuoširdžią žinutę, skirtą mylimajam.

„Man labai patinka stebėti tave virtuvėje, kai gamini, bet, kai būni ant scenos, man nėra nieko gražiau. Didžiuojuosi tavimi iki begalybės“, – šiltus jausmus liejo Karolina.

Romantiški santykiai tarp K. Meschino ir R. Daškevičiaus užsimezgė šių metų vasaros pabaigoje. Mergina yra pasakojusi, kad Remigijus puikiai sutaria su jos šeima. Tiesa, Karolina neslepia, kad pažinties pradžioje tėvai patyrė šoką.

„Iš pradžių buvo šioks toks šokas, nes viskas įvyko gan greitai. Tėvus šokiravo tai, kad Remis atrodė visiška mano svajonių vaikino priešingybė. Metais jaunesnis, mėlyni plaukai, agresyvus įvaizdis socialiniuose tinkluose. Bet jau po pirmo pabendravimo tėvai viską suprato ir iškart nurimo. Remis yra labai išauklėtas, protingas ir tikriausiai mieliausias ir rūpestingiausias žmogus Žemėje. Tėvai labai jį mėgsta, gerai sutaria ir yra laimingi matydami mane tokią laimingą“, – sakė K. Meschino.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...