Jurijus neslėpė apmaudo kritus „Eurovizijos“ kovoje: širdyje – nusivylimas

Ketvirtadienio vakarą visa Lietuva, sulaikiusi kvėpavimą, stebėjo antrąjį „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalį. Jame 12-uoju numeriu taip pat pasirodė ir Lietuvos atstovas – Jurijus Veklenko.

Visgi šįkart Europa nepatikėjo Jurijaus pasirodymu ir jis nepateko į „Eurovizijos“ finalą, kuris jau įvyks šį šeštadienį, 22 valandą.

Į „Eurovizijos“ finalą keliauja: Šiaurės Makedonijos Respublika, Olandija, Albanija, Švedija, Rusija, Azerbaidžanas, Danija, Norvegija, Šveicarija ir Malta.

Iškart po pusfinalio, kai sėkmingai toliau keliaujantys dalyviai skubėjo atsakinėti į žurnalistų klausimus spaudos konferencijoje, Jurijus su delegacija išvyko į viešbutį. Visgi Jurijus nesutiko Tel Avive dirbantiems lietuvių urnalistams duoti komentaro. Jo atstovai pranešė, kad jis kalbės tik penktadienį.

Vaikinas nebuvo kalbus, jis sakė, kad padarė viską, ką galėjo.

„Nusivylimas, be abejonės, dabar yra mano širdyje, bet džiaugiuosi dėl savęs, džiaugiuosi už tuos žmones, kurie mane palaikė. Savo pasirodymu esu pilnai patenkintas. Noriu visiems padėkoti, kurie mane palaikė, palaiko ir ateityje palaikys“, – sakė jis.

Jurijus neslėpė, kad „Eurovizijos“ formulė yra vis dar neįveikiama, todėl sunku pasakyti, ko reikia, kad laimėtum.

„Eurovizija – žaidimas. Vienais metais pasisekė, kitais ne. Niekuomet nežinosi, ko reikia „Eurovizijai“. Tiesiog. Aš eidamas tai puikiai žinojau ir vis tiek esu patenkintas, kad nuėjau iki tos didžiosios scenos. Nesudrebėjo balsas, nesudrebėjo kojos. Pasirodžiau taip, kad pačiam nėra gėda.“

Jis neslėpė, kad kiekviena šalis, kuri pateko į finalą, buvo to verta: „Visos šalys, kurios pateko, pateko visiškai pelnytai. Kiekviena šalis, kuri rungsis dėl nugalėtojo titulo, padarė visiškai tą patį, ką ir aš. Atsistojo ant scenos ir atidavė visiškai save“, – kalbėjo jis.

Visgi Jurijus neatskleidė, ar dar kartą greitu metu liptų į „Eurovizijos“ sceną. „Nežinau… Nežinau… Gal po kelių metų, jei tikrai labai gera daina man vėl nukris ant rankų, tai kas žino. Dabar leisiu pasireikšti kitiems“, – šyptelėjo jis.

Jis taip pat nusijuokė, kad dar nespėjo pabendrauti su savo mama, kuri jam yra pats artimiausias žmogus.

„Telefoną tikslingai išjungiau ir jį planuoju įjungti viešbučio kambaryje“, – pridūrė Jurijus.

Primename, kad didysis „Eurovizijos“ finalas įvyks jau šį šeštadienį, 22 valandą. Jame pasirodys net 26 šalys – Graikija, Baltarusija, Serbija, Kipras, Estija, Čekija, Australija, Islandija, San Marinas ir Slovėnija, Didžioji Britanija, Ispanija, Italija, Prancūzija, Vokietija, Izraelis, Šiaurės Makedonijos Respublika, Olandija, Albanija, Švedija, Rusija, Azerbaidžanas, Danija, Norvegija, Šveicarija ir Malta.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...