Jokių šašlykų ir alaus: dėl miškų gaisrų uždraudė prekybą alkoholiu

Viename Rusijos regione siaučia siaubingi miškų gaisrai, kurių metu jau sudegė dešimtys gyvenamųjų namų, o šimtai gelbėtojų niekaip nesugeba stabilizuoti situacijos. Galų gale buvo imtasi griežtų priemonių – gyventojams uždrausta ne tik vykti į gamtą, tačiau ir įsigyti alkoholio.

Tokio elgesio priežastis – neatsargūs vietiniai padegėjai, kurie vien per praėjusį mėnesį sukėlė daugiau nei šimtą gaisrų skirtingose vietose.

Kurgane ir keturiuose Kurgano srities rajonuose buvo įvesta nepaprastoji padėtis dėl didelio gaisringumo, rašoma „ura.ru“.

Netrukus laikinai einantis regiono gubernatoriaus pareigas Vadimas Šumkovas nusprendė savaitei įvesti alkoholio prekybos draudimą. Taip jis tikisi sustabdyti žmonių keliones į gamtą „kepti šašlykų ir vartoti alkoholio“.

Dėl karčio ir stipraus vėjo regione buvo užfiksuota daugiau nei šimtas gaisrų. Regiono gubernatoriaus padėjėjas Vadimas Šumkovas rekomendavo gyventojams laikinai nevažiuoti į gamtą ir nedeginti žolių savo sklypuose. Gegužės 5-ąją buvo paskelbtas ir atitinkamas įsakas, numatantis be atskiro leidimo draudimą lankytis miškuose.

Gegužės pradžios nuo gaisrų nukentėjo keli šio regiono kaimai. Viename iš kaimų buvo sunaikinti penkių šeimų namai. Sudegė ir dar kelios dešimtys sodo namelių.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...