Jei pabundate 3 val. ryto – metas sunerimti: ekspertai įspėja saugotis

Daugybė žmonių sutrinka, kai netikėtai pabunda kelias naktis iš eilės, o laikrodis rodo vis tą pačią valandą. Dar daugiau nejaukumo suteikia tai, jeigu žmogus prabunda lygiai 3 valandą ryto. Tikima, kad tokiu metu prabundama ne be reikalo.

Paranormalių reiškinių ekspertai tikina, kad 3 ryto vis prabundantiems žmonėms reikėtų pasisaugoti. Pasirodo, šiuo laiku pasaulis nutyla, sulėtėja, visų organizmai ruošiasi naujai dienai – tai pats tinkamiausias metas dvasioms susisiekti su žmonių pasauliu.

Daug žmonių naktį pabunda dėl baisaus sapno, arba kartais, be jokios priežasties, tačiau jaučia nerimą, nepaaiškinamą baimę, ar pasikeitusį orą. Tokie ženklai gali reikšti, kad pas žmogų apsilankė svečias iš dvasių pasaulio. Bent jau taip tikina paranormalių reiškinių analitikai.

Tikima, kad Jėzus Kristus mirė būtent 3 valandą po pietų, todėl 3 valanda ryto laikoma velnio valanda, priešiška Jėzaus dieviškumui. Pats skaičius „3“ yra taip pat Šventosios trejybės sinonimas. Aiškiaregiai aiškina, jog gilaus miego metu žmonių kūnai tampa silpnesni ir nepajėgia atsispirti paranormaliems reiškiniams.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...