JAV krepšinio legenda po „Žalgirio“ pamokos nusilenkė Lietuvai

JAV krepšinio legenda Rickas Pitino, 2013 metais įtrauktas į Šlovės muziejų, iš Lietuvos grįš su gerais įspūdžiais, nors jo treniruojama Atėnų „Panathinaikos“ (8-11) ir patyrė nesėkmę prieš Kauno „Žalgirį“ (8-11) Eurolygoje.

Žalgiriečiai penktadienį namie svečius įveikė 82:69. Tai buvo dviejų skirtingų pusių rungtynės – pirmąją graikai laimėjo 37:32, o antroje jau dominavo „Žalgiris“, ją laimėjęs 50:32 bei šventęs užtikrintą pergalę.

„Pirma pusė buvo geriausia, kai esu čia. Antroje pusėje grįžome prie to, kodėl pralaimime. Neatsargūs perdavimai, žaidėme nedisciplinuotai. Turime išmokti žaisti išvykose, kai atsiliekame. Esu labai patenkintas pirma rungtynių puse ir labai nusivyles antra“, – po mačo sakė R.Pitino, daugybę metų dirbęs studentų krepšinyje ir šešerius praleidęs NBA.

Netrukus jis ėmė girti tai, ką išvydo Lietuvoje ir Kaune.

„Tai puiki atmosfera ir arena. Nuostabi dvasia, aš esu sužavėtas. Tai puiki vieta, puikūs žmonės. Esu matęs tik kelias tokias vietas per savo gyvenimą. Nuostabi atmosfera ir jūs tikrai mylite krepšinį“, – džiaugėsi jis.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...