Jautri Lietuvos kario staigmena nuotakai atima žadą

Dažna pora trokšta svajonių vestuvių, kurios taptų įsimintiniausiu įvykiu jų gyvenime. Socialiniuose tinkluose ėmė plisti lietuvio Aurimo Pušklevičiaus pasidalytas vaizdo įrašas, iš jo paties vestuvių. Jaunas vyras savo ką tik iškeptai žmonai Meri surengė ypatingą šou, kuris itin sužavėjo ne tik poros draugus bet ir daugybę internautų.

„Patys planavome savo vestuves ir žinau, kad ta šventė yra ypatinga. Labai norėjau nustebinti savo žmoną, padarydamas jai staigmeną, kuri parodytų, kad man nieko nėra neįmanomo. Kai myli žmogų, tu viską gali padaryti“, – sakė Aurimas tv3.lt.

„Geležiniame vilke“ tarnaujantis vyras į pagalbą pasikvietė ir draugus, kurie taip pat judėjo scenoje pagal populiariausius visų laikų hitus. Daugybė žmonių tikino, kad tai – nuostabi dovana ne tik žmonai, bet ir vestuvių svečiams. Kai kurie sakė net susigraudinę.

„Nors ir esu kariškis, kažkada šokdavau, tad sugalvojau padaryti tokį „flash mob“ su mūsų draugais. Čia buvo linksmojo dalis: daug juoko, parodijų ir didelis netikėtumas, nes niekas to neįtarė ir nesitikėjo. Visi salėje plojo, sveikino ir sakė, kad vestuvės jiems priminė gerą koncertą“, – pasakojo A. Pušklevičius.

Aurimas atskleidė, kad su mylimąja susipažino kavinėje, kur po vasaros pratybų įsidarbino vos mėnesiui: „Pradėjome bendrauti, leisti laiką drauge, kol viskas išsirutuliavo į draugystę. Ir štai po 3 metų į vestuves!“ – sakė vyras.

Aurimo ir Meri vestuvių akimirkas išvysite nuotraukų galerijoje.

Mano šokėjų komanda, ačiū jums, kad pasirašėt šiai mano avantiūrai ir buvote mūsų šventės dalimi. Kita stotelė Lietuvos talentai.😃😎🤩🥳😍

Gepostet von Aurimas Pušklevičius am Samstag, 5. Januar 2019

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...