Jasikevičiaus varžovui dėl darbo „Grizzlies“ – NBA čempiono pagyros

Jono Valančiūno atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ klubas vis dar ieško naujojo vyriausiojo trenerio, į kurį pretenduoja ir Kauno „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius.

Kaip skelbia JAV žiniasklaida, „Grizzlies“ ekipą taip pat domina Jutos „Jazz“ asistento Alexo Jenseno ir Oklando „Golden State Warriors“ asistento Jarrono Collinso kandidatūros.

Pastarasis sulaukė gražių palaikymo žodžių ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempiono dabartinio „Warriors“ vyriausiojo trenerio Steve‘o Kerro lūpų.

„Aš esu visiškai už jį. Mes organizacijoje visada palaikome trenerių norą savo karjerose žengti tolyn ir plėsti horizontus. Žinoma, Memfio klubas šiuo metu turi ne vieną kandidatą, tad žiūrėsime, kaip bus.

Galiu tik patikinti, kad Jarronas yra visiškai pasirengęs pakilti į naują lygį. Jis yra puikiai komunikuojantis ir bendradarbiaujantis žmogus. Visus tuos metus man buvo labai smagu su juo dirbti. Jarronas yra komandos vyrukas, visada palaikantis ir sergantis už kitus. Jis tikrai yra puikus“, – savo kolegą gyrė S. Kerras.

Verta paminėti, kad 40-metis J. Collinsas praėjusią vasarą vos netapo Atlantos „Hawks“ klubo vyriausiuoju treneriu.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...