Išpuolis ligoninėje: nudūrė palatos kaimynę, nes ši knarkė

Maskvoje buvo iškelta baudžiamoji byla dėl sužalojimo peiliu ir žmogžudystės, įvykdytos gydymo įstaigoje. Pirminiais duomenimis, viena iš ligoninės pacienčių nužudė toje pačioje palatoje miegojusią moterį, nes ją erzino knarkimas.

„Tyrimo duomenimis, naktį iš vasario 10-osios į 11-ąją įtariamoji, besigydžiusi kartu su 49-erių moterimi vienoje iš sostinės ligoninių, sudavė ne mažiau dviejų smūgių peiliu į liemens sritį“, – skelbiama Maskvos Tyrimų komiteto pranešime. Nukentėjusiajai buvo suteikta pagalba, tačiau tos pačios dienos ryte dėl patirtų sužalojimų ji mirė.

52-ejų moteriai pateikti kaltinimai dėl tyčinės žmogžudystės. „Šiuo metu įtariamoji yra laikoma ligoninėje, kur tikrinama jos psichinė būklė“, – teigia pareigūnai.

Portalo „mk.ru“ teigimu, nusikaltimas įvykdytas 13-ojoje klinikinėje ligoninėje, chirurgijos skyriuje. Moteris „papjovė savo palatos kaimynę dėl to, kad ši knarkė ir neleido jai miegoti“.

„Apie pirmą nakties apsaugos darbuotojas ir kiti skyriuje buvę žmonės pabudo nuo siaubingų riksmų, kurie sklido iš tos palatos“, – cituojami įvykio liudininkai leidinyje „MK“. Sargas pirmasis įbėgo į palatą ir pamatė, kad vyresnė pacientė „su pamišimu akyse visa apimta isterijos, laiko rankose kruviną peilį“, o ant lovos guli sužalota jos kaimynė.

Tvirtinama, kad tiek įtariamoji žmogžudyste, tiek jos auka turėjo problemų su alkoholiu. Jas paguldė į ligoninę prieš porą dienų, ir pacientės tik tos dienos vakarą pradėjo „atsigauti“ po daugiadienio girtavimo.

Nužudytoji dirbo kiemsarge, medikų teigimu, giminių ji neturėjo. Įtariamoji buvo perkelta į psichiatrinę ligoninę. Medikų manymu, moteriai pasireiškė abstinencijos sindromas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...