Įspūdinga Kuzminsko dovana tėvams atima žadą: atskleidė tai, ko niekas nežinojo

Visai neseniai žinomas lietuvių krepšininkas Mindaugas Kuzminskas pasidalijo ne tik gerumu, bet ir itin jautriais žodžiais. Žinomas vyras kartu su broliu Sauliumi tėvus nustebino prabangia dovana.

Net dėl kelių progų, krepšininkas tėvus apdovanojo naujutėliais „Volkswagen“ markės automobiliais.

NUOTRAUKOS: Įspūdinga Kuzminsko dovana tėvams atima žadą: atskleidė tai, ko niekas nežinojo 12 nuotraukų

Apie šį gražų gestą M. Kuzminskas pranešė socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje.

„Kartais šiek tiek atsuku laiką ir pagalvoju, kaip mano gyvenimas galėjo pasisukti viena ar kita linkme dėl sprendimų, kurie nuo manęs nepriklausė. Mano seneliai buvo ištremti į Sibirą, ten gimė ir mama.. Kadangi žinojo, jog grįžus reikės viską kurti vėl nuo 0, netgi mąstė pasilikti. Ačiū Jiems, kad meilė Tėvynei nugalėjo, ko pasekoje atsiradau čia ir aš“, – pasakojimą pradėjo krepšininkas.

„Tačiau yra dalykai, kuriuos galime kontroliuoti. Kažkada atsukus laiką nesinorės galvoti, kad kažko iki galo nepadarėme. Todėl mylėkime savo tėvus, artimuosius ir draugus dabar, duotoju momentu. Nustebinkite, apkabinkite ar tiesiog pasakykite komplimentą – neatidėliokite“, – pabaigė įrašą M. Kuzminskas. Grotažymių pagalba žinomas vyras pažymėjo, kad ši dovana skirta Tėvo, Motinos ir 40-tųjų tėvų vestuvių metinių proga.

Įdomus faktas tas, kad abu automobiliai turi ir specialius numerius „KUZ“ – kaip nuorodą į šeimos pavardę.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...