„Instagram“ žvaigždė Gerda ryžosi skausmingai procedūrai: kompleksą jautė nuo vaikystės

Su garsiąja milijardiere Kylie Jenner lyginama lietuvė socialinių tinklų žvaigždė Gerda Bieliauskaitė neseniai ryžosi itin populiariai ir daugelio moterų pamėgtai grožio procedūrai – lūpų putlinimui. Vis dėlto apie tai atvirai kalba ne visos moterys, o kai kurios (anksčiau net ir minėta K. Jenner) tai stengiasi nuslėpti.

Gerda atvirai papasakojo, kodėl tam ryžosi bei pasidalijo pamąstymais, kodėl kai kurie žinomi žmonės apie tai kalbėti vis dar vengia.

„Dėl savo lūpų kompleksuodavau nuo pat paauglystės. Jau prieš kelis metus galvojau pasidaryti šią procedūrą, bet negalėdavau jos įpirkti. Taip pat bijojau skausmo ir pasekmių“, – sako Gerda pridėdama, kad galiausiai savo baimes nugalėjo.

Tiesa, anksčiau ji šį kompleksą bandydavo paslėpti kitais būdais: „Su makiažu dažnai tiesiog „nusipiešdavau“ naujas lūpas – tai neatrodė labai gražiai, todėl vieną dieną su manimi susisiekė klinika ir jau po kelių dienų pasidariau šią procedūrą.“

Ir nors Gerda pasakojo anksčiau bijojusi šios procedūros sukeliamo jausmo, iš tiesų viskas nebuvo taip baisu. Mergina pasakojo, kad viskas tetruko valandą, o prieš injekciją ji buvo supažindinta, kaip visa tai veikia.

„Mždaug 30-40 minučių man buvo atliekama pati procedūra. Prieš injekcijų įleidimą į mano lūpas, buvo užteptas šaldantis kremas, todėl skausmas nebuvo intensyvus, jį tikrai galima pakęsti. Po procedūros jaučiausi gan keistai, nes nebuvau pratusi prie tokios savo išvaizdos. Taip pat lūpos kelias dienas buvo patinusios“, – apie injekcijas pasakojo G. Bieliauskaitė.

Socialinių tinklų žvaigždė pasakojo rezultatu esanti itin patenkinta bei atskleidė, kodėl niekuomet neslėptų tokių savo pokyčių nuo sekėjų: „Jeigu aš tai slėpčiau, jie vis tiek pastebėtų, kad manyje kažkas keičiasi. Todėl nieko neslepiu – esu gan atvira su savo sekėjais.“

Mergina taip pat svarstė, kodėl kitos moterys atvirai apie lūpų injekcijas nekalba, nepaisant to, kad tai – išties pastebima. „Manau, dauguma įžymių žmonių tai slepia dėl to, kad įtikintų kitus, jog gimė būtent su tokiais bruožais, kuriuos pasiekė chirurgo pagalba. Taip pat manau yra dalis žmonių, kurie bijo kritikos ar to, kad jei prisipažins apie plastines operacijas arba injekcijas, gaus daug pašiepiančių replikų. Kadangi aš kritikos nebijau, tai neturiu ko slėpti“, – atviravo G. Bieliauskaitė.

Galbūt būtent dėl jos atvirtumo, Gerdos sekėjų reakcija taip pat buvo vien teigiama: „Mano sekėjai yra labai supratingi žmonės. Negavau jokios kritikos, o kaip tik sulaukiau daug komplimentų.“

Vis dėlto apie kitokius veido ar kūno patobulinimus G. Bieliauskaitė artimiausiu metu negalvoja. „Kol kas man šios procedūros užteks. Esu jauna ir nemanau, kad man dabar reiktų dar kokios nors į šią panašios procedūros. Bet gal po keletos metų išbandysiu kažką kitą – tai priklausys nuo mano pačios noro“, – sakė ji.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...