Imitusi žiurkė užstrigo skylėje, gelbėjo 10 ugniagesių

Žiurkės – ne patys maloniausi gyvūnai, bet štai viename Vokietijos mieste bene dešimt gelbėtojų atskubėjo… gelbėti žiurkę, kai ši užstrigo kanalizacijos dangčio angoje. Skelbiama, kad žiurkė kone šaukėsi pagalbos ir angoje įstrigo veikiausiai dėl antsvorio.

Pagalbos besišaukianti žiurkė aptikta Vokietijos Bensheimo mieste. Štai internete beveik 800-us tūkst. peržiūrų surinkusiame gyvūnų gelbėtojų filmuotame vaizde ji cypia ir blaškosi, per pilvuką užstrigusi siauroje lietaus nuotekų kanalizacijos dangčio angoje. Atrodo, lyg vokiškai šauktų „hilfe“, tai yra „gelbėkit“.

Į pagalbą gyvūnų gelbėtojams ryžtingai atskuba ir geras pustuzinis ugniagesių. Ir visa tai dėl vienos žiurkės. Ir štai prasideda sudėtinga gelbėjimo operacija. Pakeliamas kanalizacijos dangtis, įstatomos atramos ir vyrai visaip bando išvaduoti graužiką.

Skelbiama, kad žiurkė angoje užstrigo veikiausiai todėl, kad turėjo antsvorio. Po kailiuku buvo sukaupusi gerą riebaliukų sluoksnį ir, matyt, neapskaičiavo, kad yra tiesiog per stora pralįsti pro skylę.

Galiausiai Ansbacho savanorių ugniagesių komanda, kartu su gyvūnų gelbėtojais – iš viso kone 10 žmonių – ištraukė žiurkę iš metalo spąstų. Operacija truko net 25 min. ir storulė žiurkė galiausiai vėl paleista į požeminius tunelius.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...