Ieškoma žmogžudystės liudininkų: Varėnos raj. nuo smūgių mirė degtinės nepardavęs vyras

Tragedija įvyko Varėnos rajone, Matuizų kaime, kuomet Joninių šventės metu Matuizų kaimo parduotuvės komercijos direktorių smarkiai sumušė trys asmenys. Artimieji praneša, jog sekmadienį vyro gyvybė užgeso.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės duomenimis, Joninių naktį Matuizų kaime vyko šventė. Trys neblaivūs asmenys norėjo įsigyti alkoholio, tačiau jiems kelią užkirto tuo metu dirbęs Edgaras. Tie patys asmenys savo nepasitenkinimą išliejo smūgių lavina.

Po sumušimo nukentėjusysis išliko sąmoningas ir pats grįžo namo, tačiau tada pasijuto blogai – jam buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba. Vyras išgabentas į ligoninę, kur paniro į komą. Artimieji pranešė, jog Edgaras taip ir nepabudo. Jo gyvybė užgeso birželio 30 d.

Artimieji socialiniame tinkle „Facebook” dalinosi tragiška žinia:

„Edgaras buvo jaunas ir energingas vaikinas… Deja, bet jaunystės, energijos ir artimųjų maldos jam nepakako kovojant už savo gyvybę. Šįryt jis kovą pralaimėjo…

Atsisveikinti su Edgaru Kundrotu galėsite liepos 2 d., pirmadienį, po pietų Matuizų šarvojimo salėje, Šv. mišios bus laikomos liepos 3 d. Matuizų koplyčioje, laidojamas – liepos 3 d. Matuizų kapinėse. Visų, norinčių atsisveikinti su Edgaru, prašome nešti po baltos rožės žiedą, kaip simbolį jaunystės ir šviesios atminties.”

Įtarimai pareikšti vienam asmeniui, kuris yra suimtas dešimčiai parų.

Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, šeima, kurios nariai yra įtariami smurtavę prieš mirusį vyrą, nusikaltimų yra padarę ir daugiau, tačiau kaimo bendruomenė yra įsibaiminusi ir daug apie tai nesutinka pasakoti.

„Šiuo metu vyksta tyrimas ir turime vienintelį prašymą, visų, kas matė įvykį, atsiliepti, pasidalinti galbūt turima filmuota ir fotografuota medžiaga”, – tv3.lt sakė žuvusiojo artimieji.

Jų nuomone, akivaizdu, kad jauną vyrą užmušė ne vienas žmogus, o keli. Viena iš versijų, kad smurtavo tos pačios šeimos nariai.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...