Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Ieškoma prieš 13 metų dingusios mergaitės: kasinėjamas sodo sklypas

429

Vokietijoje vėl atgimsta daugiau nei dešimtmetį besitęsianti, visą pasaulį sukrėtusi trimetės britų mergaitės Madlen dingimo iš Portugalijos viešbučio istorija. Netoli Hanoverio vokiečių pareigūnai kasinėja sodo sklypą. Vokietijos teisėsauga mano, kad su mergaitės dingimu kurorte susijęs 43-ejų prievartautojas vokietis.

Apie tai, kad Zėlcėje, netoli Hanoverio, šiaurės vakarų Vokietijoje pareigūnai su darbininkais sodą kasinėja, tirdami trimetės britės Madlen Makan dingimo bylą, žiniasklaidai patvirtino prokurorai.

Nuo smalsuolių atitvertoje ir pareigūnų akylai saugomoje teritorijoje žemę kasa nedidelis ekskavatorius, pastatyti dideli konteineriai.

Vokiečių pareigūnai visai neseniai – birželį – paskelbė tiriantys galimas vieno Vokietijos piliečio sąsajas su 13 metų senumo, visą pasaulį sukrėtusia istorija.

Beveik ketverių Madlen Makan 2007 m. dingo iš viešbučio kambario Portugalijoje, Praja Da Luso kurorte. Trimetę tėvai paliko miegančią kambaryje ir išėjo pavakarieniauti su draugais šalimais esančiame restorane. Grįžę mergaitės nerado. Paskelbta paieška, bet per daugiau nei dešimtmetį nerasta jokių Madlen pėdsakų.

Viltis rasti atsakymų sužibo tik šiemet Vokietijos pareigūnams paskelbus, kad su mergaitės dingimu galimai susijęs dėl vaikų prievartavimo ir kitų seksualinių nusikaltimų ne kartą teistas 43-ejų vokietis Christianas B. Jam esą išduotas ir arešto orderis dėl pagyvenusios moters išžaginimo toje pačioje Portugalijoje.

Sode prie Hanoverio kratą atliekantys Vokietijos pareigūnai mano, kad Madlen Makan jau bus negyva, nors britų pareigūnai istoriją vis dar tiria, kaip žmogaus dingimo bylą.

www.tv3.lt

Comments are closed.