Į Zuokų gyvenamą Užupį grąžintas turtas įsiutino Agnę – Meko fondo atstovą apšaukė melagiu

Garsiausiu Zuokų šeimos skandalu virtęs turtas – per 100 dėžių su nežinomais kūriniais – iš savivaldybės išvežtas ankstyvą rytą. Tiesa, šįkart visi daiktai grįžo ne į pačius Zuokų namus, bet į patalpas greta. Savivaldybės sprendimas grąžinti daiktus Zuokienę supykdė kaip reikiant. Melagiu Jono Meko fondo atstovą išvadinusi politikė žada imtis mįslingų kūrinių ekspertizės, o galiausiai – jų iškraustymo kitur.

Jau nuo aštuntos ryto iš Zuokų rezidencijos paimtos dėžės jau nešiojamos iš Vilniaus savivaldybės į autobusiuką. Darbininkams belieka atsiraitoti rankoves ir daugiau kaip 100 dėžių grąžinti į Zuokų gyvenamą Užupį.
Šias dėžes bene prieš savaitę savivaldybei įdavė pati Zuokienė. Skyrybų dramą išgyvenanti moteris tikino, kad per 100 dėžių namuose atradusi netyčia. Esą tai gali būti Jono Meko ir kitų menininkų kurti darbai, todėl ji su šiuo neaiškiu turtu nenorinti turėti nieko bendro.

O štai jau šiandien sostinės savivaldybės atstovai priversti vertybes grąžinti. Pateikus savininko teisę įrodančius dokumentus, dėžės patalpinamos BNA grupės patalpose, procesą akylai stebint BNA grupės direktoriui Gyčiui Trinkūnui.

„Šitos visos patalpos priklauso BNA grupei. Dėl to aš esu direktorius, ir mes galim disponuoti“, – trumpai situaciją pakomentavo G. Trinkūnas.

Siuntinį kraunant netrukus į patalpas įžygiuoja Agnė Zuokienė. Su šia įmone moterį anksčiau siejo glaudūs ryšiai. Beveik ketvirtadalis jos akcijų priklauso įmonei „BNA Ergo“, kuriai anksčiau vadovavo pati Agnė. Pasak jos, „BNA Ergo“ dalis neseniai buvo padovanota lobio perdavimo operaciją stebinčiam Gyčiui Trinkūnui.

Panašu, kad Gytis ir Agnė draugiškų jausmų vienas kitam nebepuoselėja. Zuokienė netrunka su vyru apsižodžiuoti.

„Gyti, mielasis, tu gi žinai, kad tu viską meluoji. Tu viską meluoji“, – pratrūko Agnė.

Buvusi Seimo narė vis daugiau žeria kaltinimų savo buvusiam kolegai ir artimam Artūro Zuoko draugui.

Moteris, pažadėjusi kreiptis į policiją, nuskuba savivaldybės link. Pasak administracijos direktoriaus Povilo Poderskio, vakar viešai atsiprašiusio ir Artūro Zuoko, ir Jono Meko fondo, minėtas fondas pateikė nuosavybės teisę įrodančius dokumentus.

„Jie surado dokumentus apie tai, kaip tas kūrinys atvažiavo, muitinės dokumentai ir panašiai. Informacija buvo pateikta, ir mes, be abejo, turėjom atsižvelgti“, – teigia P. Poderskis.

Po apsilankymo savivaldybėje Agnės Zuokienės nuotaika nepagerėja. Pasak moters – savivaldybės turimuose dokumentuose, kuriuos pateikė Jono Meko fondo atstovai, įrodymų, kad meno vertybės jiems priklauso, rasti neįmanoma.

„Melo kojos trumpos. Aš vat tą, ką gavau iš savivaldybės, tą, ką jie rašo tenais nėra jokių Meko daiktų, yra absoliuti netiesa“, – tvirtina A. Zuokienė.

Zuokienė žada kreiptis į policiją, gauti orderį ir, turtą inventorizavus, sulaukti ekspertų išvadų, kokios gi meno vertybės slypi dėžėse. Politikė tikina sieksianti, kad savivaldybės grąžintos dėžės būtų iškeldintos kitur. Tuo metu Gintarui Sodeikai – džiugi diena. Savivaldybė lengva ranka jį nušalinusi nuo Jono Meko centro vadovo pareigų, šiandien jį į darbą grąžino. Vyras sako iš savivaldybės laukiantis atsiprašymo ir galbūt į teismą už garbės ir orumo įžeidimą nebesikreips

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...