Į Lietuvą su žmona grįžęs Žvagulis paskelbė liūdną žinią: „Nebeturiu ką pasakyti“

Visai neseniai Žvagulių šeimyna – Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis – ir vėl grįžo į Lietuvą. Pora ganėtinai ilgai buvo išvykusi – mėgavosi daugiau nei mėnesio trukmės koncertiniu turu po JAV ir Kanadą, pasirodė 10 koncertų skirtinguose miestuose – Toronte, Detroite, Klyvlende, Čikagoje, Filadelfijoje, New Jersyje, Bostone, Atlantoje, Floridoje ir Los Andžele.

„Kelionės iš vieno miesto bei valstijos į kitą tikrai išvargino. Be to, šį kartą teko pasirinkti mums neįprasta keliavimo būdą – ne trumpus skrydžius lėktuvais, bet ilgesnes keliones traukiniais bei autobusais. Tokį keliavimo būdą koncertų organizatoriai mums parinko ne atsitiktinai – JAV tuo metu siautėjo smarkios pūgos, todėl patikimiau buvo keliauti kitomis transporto priemonėmis, o ne lėktuvais“, – pranešime spaudai kelionės įspūdžiais dalijosi Žvaguliai.

Nepaisant ilgų kelionių, pora entuziastingai nusiteikę ir nekantraudami laukdavo kiekvieno susitikimo su tautiečiais. „Juk taip malonu, kai koncertuose apsilanko ir juose dainas dainuoja ilgamečiai gerbėjai ar net senai matyti draugai. Su tais, su kuriais nepavyksta susitikti Lietuvoje, susitinkame už Atlanto vandenyno“, – džiaugiasi pora.

Nostalgiškai dalindamasi emocijomis bei prisiminimais, I. Starošaitė išduoda ir mažą paslaptį: „Labai norėčiau į Karibus. O dar labiau norėčiau pakoncertuoti kruize, plaukiojant po Karibų salas. Žinoma, būtų labai smagu jei koncertuose kompaniją man palaikytų Žilvinas“, – šypsosi atlikėja.

Po koncertinio turo JAV ir Kanadoje, porai ilsėtis nebuvo kada – poros lėktuvas nusileido ne Lietuvoje, o Anglijoje ir nespėjus susigaudyt tarp laiko juostų – I. Ir Ž. Žvagulių laukė dar 3 koncertai iš eilės.

Na, o sugrįžus į Lietuvą, Irena ir Žilvinas įnirtingai pradėjo ruoštis ateinantiems koncertams. Žvagulių dueto koncertinį turą vainikuos šiltas ir linksmas koncertas liepos 11 dieną Palangos koncertų salėje. Tiesa, kalbant apie judviejų duetą, Ž. Žvagulis atviras kaip niekad: „Nebeturiu ką pasakyti, mūsų duetui scenoje jau tikrai reikia pertraukos. Ir net labai ilgos…“

Šiuo metu Ž. Žvagulio visas kūrybinis dėmėsys skirtas jo artėjančiam gimtadienio koncertui – liepos 24 dieną, Palangos koncertų salėje vyks “Tikras vyriškas gimtadienis”. Nors Žilvino gimtadienio jubiliejus tik kitais metais, bet kaip jis pats sako : “Šis gimtadienis bus tarsi bernvakaris, prieš kitų metų didžiąją šventę”. Liepos 24 dieną, Palangos koncertų salėje Ž. Žvagulis savo tikrąją gimtadienio dieną atšvęs “vyriškai”, su geriausiais draugais bei visų kartų atlikėjais – Č. Gabaliu, E. Sipavičium, R. Cicinu, „Patruliais“, A. Valinsku. M. Jampolskiu, K. Jablonskiu, E. Kučinsku ir „Džentelmenais“.

„Tai bus tikrai geriausias vasaros koncertas Palangoje“, – savo artėjančiu gimtadieniu džiaugiasi Ž. Žvagulis.

„Na, o po gimtadienio laukia pragaras“, – juokauja Žilvinas, bet būtent taip įvardija pasiruošimą dar vienam koncertui –spalio 26 dieną, Žalgirio arenoje vyks Irenos Starošaitės jubiliejinis koncertas.

Šis koncertas ypatingas ne tik Ž. Žvaguliui, kaip prodiuseriui, bet ir visai „Zuzi“ įmonei, nes tai – didžiausias įmonės organizuojamas koncertas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...