Gyva lėlė Barbė nežada sustoti: 105 operacijos – dar ne pabaiga

Vieni nori būti panašūs į garsius aktorius, dainininkus, šokėjus, o dar kiti į vaikystės žaislus. Pietrytiniame Londone gyvenanti Rachel Evans (48) yra tiesiog pamišusi dėl noro tapti gyva lėle Barbe.

Panašu, kad vieniša mama negaili pinigų plastinėms operacijoms, kurių dėka savo kūnui suteikė lėlės išvaizdą. Šios išvaizdos pokyčiams ji negailėjo išleisti beveik 32 tūkst. eurų. Pastaruosius 13 metų jai atlikta aibė procedūrų, tarp kurių – skruostų padidinimas, veido bruožų paryškinimas, žandikaulio siaurinimas, krūtinės ir nosies korekcija.

Netgi moters lupų kampučiai yra pakelti, taip suteikdami jai niekada nuo veido nedingstančią, visai kaip lėlės Barbės, šypseną. „Jaučiuosi kaip Barbė, galvoju kaip ji ir esu tokia. Manau, jog Barbė ir aš esame vienas asmuo. Aš – žmogus-lėlė“, – sakė ji.

Per šiuos metus jai yra atlikta 105 plastinės operacijos ir jai to negana. Visai neseniai jai buvo atlikta senėjimą stabdanti operacija. Moteris jau susiplanavo dar septynias procedūras. Prieš artėjantį jubiliejų, moteris nori atrodyti amžinai jauna. „50 yra naujas 30“, – sakė ji.

Moteris Barbė aiškina, kad niekada nesustos ir viską darys, kad nesusentų. „Man tai yra gyvenimo būdas ir aš darau viską, ką galiu, kad būtų galima sustabdyti senėjimą, todėl šios operacijos yra būtinos“ , – aiškino ji.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...