Gražiausios pramogų pasaulio šeimos: jų santykiais žavisi visa Lietuva

Šiandien pasaulyje minima brangiausių žmonių, o tiksliau – šeimos diena. Ir nors pastaruoju metu Lietuvos pramogų pasaulį drebino skyrybų skandalai, čia gausu ir išties idealių šeimų, kurios kitiems – tikras pavyzdys.

Jomis žavisi visi, o jų meilė, atrodo, yra ilgaamžė

Viena žaviausių ir didžiausių tokių šeimų – Saboniai. Krepšinio legenda Arvydas Sabonis amžiną meilę mylimajai aktorei Ingridai Mikelionytei prisiekė dar 1990-aisiais, o dabar pora augina net 4 žavius vaikus: Žygimantą, Dovydą, Tautvydą, ir Aušrinę.

Dar viena pora, kuri daugeliui kelia susižavėjimą, yra atlikėjų Petro ir Livetos Kazlauskų. Pora kartu jau 29 metus.

Neretai idealia šeima vadinama ir Ingos Stumbrienės bei Aivaro Stumbrų šeima – jiedu augina du vaikučius – dukrelę Estelą ir sūnų Gabrielių.

Daugiau nei 30 metų bendrą šeimos židinį kūrena ir kita pramogų pasaulio šeima – Arūnas ir Inga Valinskai, o neseniai jiedu tapo ir seneliais – jųdviejų sūnus su mylimąja sulaukė šeimos pagausėjimo.

2012 amžimą meilę vienas kitam prisiekė ir atlikėjas Deividas Norvilas-Deivis ir jo mylimoji Renata. Kartu jiedu augina du berniukus.

Daugelis idealia laiko ir atlikėjo Donato Montvydo bei jo mylimosios Veronikos šeimą. Kartu du vaikus auginanti pora neretai nustebina ir savo įvaizdžiu ant raudonojo kilimo – visi jie atrodo tarpusavyje susiderinę.

Tiesa, tai – ne vienintelės pavyzdinės pramogų pasaulio šeimos. Ne vienas žavisi ir Violetos bei Viliaus Tarasovų, Patricijos ir Ali Gadžijevų, Merūno ir Erikos Vitulskių bei kitomis garsiomis šeimomis.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...