Feisbuke – pykčio banga dėl vaikiško drabužio kainos

Mergaitiška suknelė latviams ir estams už nepilnus devynis eurus, o lietuviams – daugiau nei dvigubai brangiau? Socialiniuose tinkluose antradienį pasipiktinimą dėl esą lupikaujančių prekybininkų sukėlė vienos vilnietės pasidalinta kainų etiketės nuotrauka.

Feisbuke patalpintoje fotografijoje matyti, kad Indijoje pagaminta vaikiška suknelė parduodama visų trijų Baltijos šalių rinkose. Tačiau to paties daikto kaina drastiškai skiriasi. Štai Lietuvoje ji nurodyta 18,99 euro, o latviams ir estams – po 8,49 euro. Šios prekės importuotoju nurodyta bendrovė „Kotryna“.

Toks matomas kainų skirtumas sukėlė kai kurių socialinių tinklų vartotojų pasipiktinimą ir nusivylimą. Pasigirdo ir juokų apie tai, kad lietuviai yra turtingiausi, todėl ir moka daugiausiai.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su suknelę importavusios įmonės „Kotryna“ atstovais, pastarųjų atstovai teigė, kad įsivėlė žmogiška klaida.

„Deja, suvedant kainas į sistemą, įvyko klaida – kainos buvo klaidingai nurodytos Estijoje ir Latvijoje. Tai buvo pastebėta ir pranešta Latvijos bei Estijos padaliniams – jie kainas pataisė, tačiau Lietuvoje etiketės jau buvo išleistos į parduotuves. Kadangi lietuviškos kainos buvo nurodytos gerai, apie pasikeitimus parduotuvės nebuvo informuotos. Galime užtikrinti klientus, kad kainos vienodos yra tiek Estijoje, tiek Latvijoje, tiek ir Lietuvoje“, – teigiama raštu atsiųstame „Kotryna“ atstovų paaiškinime.

Tačiau dalies gyventojų pykčio toks įmonės paaiškinimas gali ir nenumalšinti.

Prie jau minėtos nuotraukos vienas iš komentatorių pasidalino ir dar kita to paties importuotojo etikete, kurioje matomi skirtumai tarp lietuviškos ir britiškos kainų.

Berniukiškų džinsų originalioje etiketėje nurodyta kaina yra 9,50 svaro (apie 10,85 euro), o Lietuvoje jie parduodami už 18,99 euro.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...