Druskininkų kaimelyje karaliauja bebaimis gandras: demonstruoja savo charakterį

Lietuvoje itin gerbiamas ir kiekvieną pavasarį laukiamas paukštis, be abejonės, yra gandras. Apsigyvendamas miestelių ir kaimų gyvenvietėse, jis džiugina žmones, tačiau arti neprisileidžia. Visgi, netoli Druskininkų esančio Neravų kaimo bendruomenę stebina išskirtinis ir itin drąsus gandras.

Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi skaitytoja Ineta, kuri papasakojo, kad jau 2 mėnesius jos šeima ir kaimynai negali atsistebėti keistu elgesiu pasižyminčiu paukščiu.

„Pas mus apsigyveno gandriukas, kuris yra tiesiog pažiba. Paukštis labai drąsus, su charakteriu, vyrus puola, tečiui galvą gal 10 kartų prakirto. Niekas be jo žinios nevyksta – visur dalyvauja, šalia vaikšto, pradeda terorizuot, jeigu ko nori. Į lizdą susisuko visas mūsų sodinimui paruoštas gėles, tujas kaimynų pavogė is maišo ir taip pat į lizdą nusinešė! O ir intrigų su gandriene netrūksta“, – pasakojo moteris.

Ji taip pat pridūrė, kad nuostolių šis, kone ne naminiu augintiniu jau tapęs paukštis, taip pat pridaręs nemažai. O ir baimės sukelia pakankamai. Pasak Inetos, vos tik pamatęs vyrą, paukštis nieko nelaukęs puola ir kapoja. Jis ne tik yra užpuolęs merginos tėtį, bet ir dėdę. Šiam kliuvo dar stipriau.

„Bijome, bet tuo pačiu jis mums ir patinka, pripratome. Vieną kartą dėdę taip užpuolė, apkapojo visą, dėdė įšoko i mašiną slėptis, tai gandriukas ant kapoto užšoko. Neseniai pas kaimynus užlipo laiptais, į namus ir irgi veržėsi, negalėjo jie išeiti. Bet labai mylim gandriuka, jam labai pagal nuotaiką, kartais draugiškas būna. Absoliučiai nieko nebijo, kartais su tėvais vaikšto, dirba po kiemą, su mūsų šuniu irgi gerai sutaria“, – pridūrė Ineta.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...