Drama baigėsi: „X faktorių“ paliko dar du dalyviai

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvydo ketvirtąjį tiesiogiai transliuojamą „X faktoriaus“ finalą. Jo metu paaiškėjo du dalyviai, kurie turėjo atsisveikinti su šou.

Tris valandas trūkusiame šou pasiruošė šeši dalyviai ir kovėsi dėl geriausiojo vardo.

Dalyvių likimas teko žiūrovų rankoms. Jie buvo nuolat kviečiami balsuoti ir palaikyti savo favoritus. Žiūrovų aktyvumas šįvakar buvo kaip niekad svarbus.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, čia buvo sunku atsikvėpti nuo įtampos, džiaugsmo ašarų, o kai kam – ir nusivylimo. Projekte pasirodė muzikos mylėtojai bei visi tie, kurie svajojo tapti ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis ir dainomis užburti tūkstantines minias.

Mažiausiai žiūrovų balsų, šį sekmadienį, pelnė Jolanta Labinskytė. Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė be kovos paliko projektą.

„Noriu palinkėti tau suprasti, kokia iš tikrųjų graži esi. Tai buvo tavo kelio pradžia, kur dabar pradėsi skleistis gražiausiomis spalvomis. Nebijok verkti, tu esi labai graži ir labai gražiai dainuoji“, – po iškritimo kalbėjo Justė.

Prie iškritimo ribos šiandien vis dėlto atsidūrė Gerda Zaptoriūtė ir Milda Martinkėnaitė.

Prieš teisėjų teismą stojusios atliko savo iškritimo dainas. Atlikus jas teisėjai nusprendė, kad „X faktorių“ turi palikti Gerda.

„Abi jūs esate skirtingai fantastiškos. Iš vienos eina tokia energija, kad gali beveik viską nupūsti. Iš kitos eina energija ir muzika. Aš renkuosi muziką“, – paskutinis pasisakė Saulius Urbanavičius-Samas.

Jazzu balsavo už Gerdą, M. Mikutavičius, S. Prūsaitis ir S. Urbonavičius-Samas už Mildą. „Labai ačiū, kad palaikėte šią nuostabią jauną moterytę. Ne veltui publika taip mylėjo Gerdą“, – sakė Jazzu.

Kitos savaitės pasirodymui ruošiasi Martyna Jezepčikaitė, Norbertas Latkowski, Milda Martinkėnaitė, Titas ir Benas

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...