Dingusios 17-metės sesuo prašo pagalbos: labai sunku tikėti

Pirmadienį Viniuje dingusios nepilnametės artimieji iki šiol neranda sau vietos. Apie dingusią 17-metę jokių žinių neturi nei artimieji, nei policija. O bet kokie įtarimai apie merginos buvimo vietą nepasitvirtina.

Vilnietės artimieji sukelti ant kojų – pirmadienį dingo 17-metė Laura Mukovnina. Mergina ryte išėjo į mokyklą ir iki šiol negrįžta. Anglijoje gyvenanti jos sesuo Eva penktadienį tv3.lt teigia, kad apie jokius Lauros planus ji nežinojusi ir jokio įtarimo apie galima jos dingimą net neturėjusi.

„Visiškai nieko, penktadienį su ja šnekėjau, bet paaiškinau, kad daug dirbu, mokausi ir susiskambinsiu su ja pirmadienį“, – sako E. Mukovnina.

Planuotas skambutis taip ir neįvyko. Mergina sužinojo, kad jau pranešta apie 17-metės dingimą ir prašoma visuomenės pagalbos, mat mįslingas merginos dingimas kelia nerimą.

„Jokių planų nebuvo minėjusi. Žmonės rašo man, kad mato ją, bet niekas nepasiteisina, nes žmonės rašo iš Klaipėdos, Vilniaus, Ukmergės. Tai kad labai sunku tikėti…“, – pripažįsta Eva.

Jos teigimu, paskutinio pokalbio metu sesuo atrodė laiminga ir jokių įtarimų ji neturėjo.

Socialiniuose tinkluose pirmadienį pradėjo plisti draugų prašymas padėti surasti merginą. Paskutinį kartą ji matyta Naujojoje Vilnioje pirmadienį, apie 14 valandą.

Sausio 25 d. tv3.lt policijos atstovė patvirtino, kad paieška yra tęsiama, daugiau informacijos nėra turima.

Merginos požymiai: 158 cm. ūgio, šviesių ilgų plaukų, nešioja akinius.

Antradienį Vilniaus apskrities Vilniaus policijos komisariato Komunikacijos poskyris tv3.lt patvirtino, kad į policiją jau kreiptasi dėl merginos dingimo. Pranešama, kad dėl dingusiosios į policiją kreiptasi pirmadienį apie 21 val. 53 min. Buvo pranešta, kad iš Ozo gatvėje esančių vaikų globos namų mergina išėjo į mokyklą ir negrįžta.

Buvo numanoma ir merginos buvimo vieta – manyta, kad ji gali būti Naujojoje Vilnioje esančiame bute, tačiau į vietą atvykę pareigūnai nieko neradę. Bute nebuvo žmonių, nedegė šviesa.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...